Hand touching crisp, red jeans

Postaráme sa o to, aby vaše obľúbené odevy dobre vyzerali

Každý z nás má obľúbené kúsky oblečenia.  Oblečenie, ktoré radi nosíte znovu a znovu, a v ktorom sa vždy dobre cítite. Či už sú to perfektné džínsy, tričko obľúbeného tímu alebo kolekcia farebných košieľ, pri správnej starostlivosti budú vaše obľúbené odevy skvele vyzerať oveľa dlhšie.

Rôzne tkaniny potrebujú rôznu starostlivosť. Electrolux prináša tipy na špeciálnu starostlivosť o hodváb a bezpečné ošetrenie vlny, ako aj všeobecné tipy pre bielizeň a najmä vaše obľúbené oblečenie. Náš nový rad spotrebičov na ošetrovanie bielizne ponúka špeciálne programy a inovatívne funkcie, s ktorými si odevy zachovajú svoj tvar, mäkkosť a farbu veľmi dlho.

Starostlivosť medzi praním

Obľúbené oblečenie budete nosiť často, preto je dôležité, aby ste sa oň správne postarali. Tu je niekoľko tipov, ktoré môžu pomôcť: 

  • Obľúbené odevy chráňte pred priamym slnkom, pretože vplyvom svetla môžu vyblednúť farby.
  • Odevy neskladujte v studenej pivnici alebo na horúcej povale, pretože extrémne teploty môžu textílie poškodiť.
  • Skôr ako oblečenie odložíte, vyčistite ho, aby ste ho ochránili pred moľami. Ak chcete použiť prirodzenú ochranu, skúste levanduľové vrecká alebo cédrové guľôčky.
  • Prírodné textílie, ako napr. bavlna a ľan, by mali byť uložené na dobre vetranom mieste.
  • Športové oblečenie okamžite po cvičení operte, poprípade ho nedávajte do koša na bielizeň spolu s vaším ostatným oblečením.
  • Bielizeň sušte vnútri alebo v tieni, pretože priame slnko môže spôsobiť vyblednutie farieb.
  • Na osvieženie a vyhladenie odevov bez prania použite parný program.

Spoločnosť Electrolux spolupracuje s pracím prostriedkom Ariel s cieľom poskytnúť vám tú najlepšiu starostlivosť o bielizeň. Spoločne vám ponúkame inteligentné riešenia na každodenné pranie bielizne. Stiahnite si našu brožúrku a prečítajte si ďalšie tipy, ktoré vám pomôžu vyťažiť maximum z vašej práčky aj pracieho prostriedku. 

Odborník na bielizeň

Už viac ako 90 rokov je Electrolux je prvou voľbou špičkových odborníkov na bielizeň, vrátane jednej tretiny najväčších globálnych hotelových reťazcov. Tieto hotely, ako napr. Four Seasons v Miláne, dôverujú našim spotrebičom a zverili im starostlivosť o dokonale sviežu a čistú posteľnú bielizeň, ktorá je súčasťou luxusného zážitku. Vysoké požiadavky v tomto rušnom a náročnom profesionálnom prostredí nás inšpirovali pri vývoji nových inovácií v starostlivosti o bielizeň. Tie teraz nájdete aj v našich spotrebičoch určených do domácností - a vďaka nim bude vaše obľúbené oblečenie skvele vyzerať oveľa dlhšie.

Práčka UltraCare<sup>TM</sup> Eco s modrým oblečením vo vnútri

Vaša jemná bielizeň v dobrých rukách
Práčka UltraCare Eco aktivuje čistiacu silu pracích prostriedkov pri teplote 30 °C a zabezpečuje tak účinné pranie a ochranu aj pre najchúlostivejšie tkaniny. 
Objavte práčku UltraCareTM Eco

 

Sušička DelicateCare v práčovni

Obľúbené oblečenie sušte
Nové sušičky DelicateCare zaručujú, že sa vaše odevy, dokonca ani tie najcitlivejšie hodvábne a vlnené textílie určené výlučne na ručné pranie, nezrazia (na rozdiel od bežného sušenia na podložke).
Objavte sušičku DelicateCare

 

 Práčka s vrchným plnením v práčovni

Moderné kompaktné bývanie
Tvary a štýly súčasného bývania sa vyvíjajú a menia a kompaktné spotrebiče prinášajú elegantné riešenia do kúpeľne a kuchyne.
Zistite viac

 

Vyberte si, kde to chcete zdieľať

Zatvoriť

Starostlivosť o bielizeň/Životné prostredie

Ruka dotýkajúca sa mäkkého ružového vlneného svetra

Ošetrovanie vlny

Tipy pre starostlivosť o vlnu od Electrolux. Vysvetlenie certifikátov Woolmark Blue a Woolmark Green. Ako prať a ošetrovať vlnené odevy určené výlučne na ručné pranie.

Read more

Starostlivosť o bielizeň/Životné prostredie

Vaše najcitlivejšie oblečenie

Pracie systémy Electrolux používajú profesionálne práčovne na celom svete

Read more
 
Poslať priateľovi

Odoslať viacerým priateľom

Náhľad e-mailu Ahoj, myslím, že toto by ťa mohlo zaujímať.

Zatvoriť