• Kuchynský robot Assistent sme navrhli na základe našich skúseností z profesionálnych kuchýň. Zvládne každú úlohu a pomôže vám pripraviť pokrmy, na ktoré vaši blízki tak ľahko nezabudnú.

  Prečítajte si viac


 • Inšpirovaný profesionálnymi šéfkuchármi. Stvorený pre vás

  Profesionálni šéfkuchári na celom svete sa spoliehajú na naše rúry, varné panely, umývačky riadu a malé spotrebiče, ktoré im umožňujú pripravovať pre svojich zákazníkov nezabudnuteľné jedlá. Ponorný mixér ULTRAMIX/PRO vychádza z našich skúseností z profesionálnych kuchýň, aby ste si mohli vychutnávať úžasné pokrmy aj u vás doma. 

  Profesionálna tyč XL

  25 cm dlhá tyč umožňuje mixovať aj v hlbokých hrncoch presne tak, ako to robia profesionáli. Zakončenie v tvare zvona chráni pred poškriabaním a striekaním a zabraňuje uviaznutiu pokrmu pod nožmi. Chráni nádoby aj čistotu v kuchyni.

  Vírivá sila

  Tri špeciálne čepele eliminujú hrudky a pripravujú chutné polievky, omáčky, smoothies, pyré, majonézu a mnoho ďalších pokrmov so zamatovou konzistenciou. Jedinečné nože a zvonové zakončenie spolu s výkonom 700 wattov vytvárajú efekt odstredivej sily, ktorá vtiahne pokrm k nožom a premení ho na jemnú zmes.

  Nové príslušenstvo

  Našľahajte pyré, nasekajte orechy alebo rozdrvte ľad. S novým príslušenstvom na krájanie dokážete prísady spracovať na rovnomerné plátky. Drvte, miešajte, šľahajte, krájajte na kocky alebo na plátky. Na všetko existuje príslušenstvo.

 
 
Zatvoriť
 
Poslať priateľovi

Odoslať viacerým priateľom

Náhľad e-mailu Ahoj, myslím, že toto by ťa mohlo zaujímať.

Zatvoriť