Výrobky

Chladenie

Chladenie

Pripravili sme pre vás rad chladničiek a mrazničiek v mnohých veľkostiach a kombináciách. Vyberte si napríklad chladničku s dávkovačom vychladenej prefiltrovanej vody vo dvierkach alebo mrazničku, v ktorej sa netvorí námraza.

Varenie

Varenie

Electrolux ponúka široký rad štýlového zariadenia do vašej kuchyne pre úžasné kulinárske zážitky. Parné rúry sa postarajú o dokonalú chuť, indukčné varné panely poskytujú precízne ovládanie.

Umyvanie riadu

Umyvanie riadu

Po hodovaní si treba odpočinúť. Keď viete, že o riad je perfektne postarané, môžete si pokojne užívať voľné chvíle. Navyše vďaka vynikajúcej spotrebe vody a energie šetríte životné prostredie.

Starostlivost o bielizen

Starostlivost o bielizen

Electrolux prináša široký rad spredu aj zhora plnených práčok, sušičiek a ich kombinácií, vrátane modelov vybavených modernými technológiami parného prania a sušenia.

Upratovanie

Upratovanie

Každý z nás si chce užívať pohodu vo svojej domácnosti, každý chce byť na svoj domov hrdý. Už 90 rokov vyrábame stále nové a lepšie vysávače, aby sme vám pomohli pri starostlivosti o domácnosť.

Malé spotrebiče

Malé spotrebiče

Je slnečné sobotné ráno. Na stole máte šálku výbornej kávy a objíma vás niekto, koho máte rád. Pripravíte chutnú večeru pre milovaného človeka. Malé spotrebiče vám pomôžu ešte viac spríjemniť život.

Čistý vzduch

Čistý vzduch

Správna klíma, teda teplota, vlhkosť, čistota a sviežosť vzduchu, je rozhodujúca pre pohodu vo vašej domácnosti. Naše klimatizácie a čističky vzduchu vám umožnia vytvoriť doma príjemné prostredie.