Motor Invertor

Predĺžená záruka

na motor invertor


Čo je motor invertor

Tichý, efektívny a spoľahlivý

V klasickom motore prenášajú elektrinu na rotor uhlíky, ktoré sa používaním opotrebovávajú. Vzniká pritom nežiaduce trenie, ktoré znižuje účinnosť motora, zvyšuje hluk a tiež spôsobuje rýchlejšie starnutie spotrebiča. Na prevádzku invertorového motora nie sú uhlíky potrebné. Je priamo elektronicky riadený, čo umožňuje plynulú reguláciu a hladký chod. Spotrebiče s invertorovými motormi tak dosahujú skvelé výsledky – sú tiché, spoľahlivé a majú dlhšiu životnosť.Ako funguje motor invertor?

Inšpirovali sme sa profesionálnymi spotrebičmi, ktoré využívajú invertorové motory, aby obstáli v náročných prevádzkach. Teraz si môžete dopriať ich výhody priamo u vás doma.


Predĺžená záruka na motor invertor

Na spotrebiče s motorom invertor vám navyše ponúkame predĺženú 10-ročnú záruku. Platí pre spotrebiče z týchto produktových kategórií: práčky - sušičky - práčky so sušičkou - umývačky.

práčky, sušičky, práčky so sušičkou a umývačky 

Podmienky na uplatnenie záruky

  • Kúpte si v období od 1. 12. 2012 až do odvolania u predajcu domácich spotrebičov značky Electrolux spotrebič z uvedených produktových kategórií s motorom typu invertor.
  • Spotrebič najneskôr do troch mesiacov od zakúpenia zaregistrujte cez náš registračný formulár.
  • A získajte tak certifikát predĺženej desaťročnej záruky.
  • Registrácia predĺženej záruky platí len pre 1. majiteľa spotrebiča.
  • Spotrebič je potrebné reklamovať ihneď po zistení chyby v autorizovanom servisnom stredisku.
  • Kompletné znenie certifikátu k 10-ročnej záruke nájdete tu.
Zaregistrujte spotrebič


Objavte viac s Electrolux

Šetrná starostlivosť o bielizeň

Nebojte sa prať aj tú najjemnejšiu bielizeň. Systém UltraMix zmieša prací prostriedok a vodu ešte skôr, ako sa dostanú k bielizni, a zabráni tak vzniku nežiaducich škvŕn.

Spoznajte UltraCare Eco

Vždy svieža kuchyňa

Zoznámte sa naším sortimentom odsávačov pár a vyberte si model, ktorý bude najlepšie vyhovovať vášmu štýlu varenia aj vašej kuchyni.

Pozrite si odsávače

Čistý riad bez práce

Od krehkého skla až po tie najšpinavšie hrnce – do umývačky RealLife® môžete vložiť akýkoľvek riad. Buďte si istí, že sa oň perfektne postará.

Objavte umývačky RealLife®

 
Poslať priateľovi

Odoslať viacerým priateľom

Náhľad e-mailu Ahoj, myslím, že toto by ťa mohlo zaujímať.

Zatvoriť