Varenie

Electrolux ponúka široký rad štýlového zariadenia do vašej kuchyne pre úžasné kulinárske zážitky. Parné rúry sa postarajú o dokonalú chuť, indukčné varné panely poskytujú precízne ovládanie.

  • Ochutnajte delikatesy pripravené v parných rúrach

    Toto špeciálne vozidlo, v ktorom sa skrýva vybavená kuchyňa so spotrebičmi značky Electrolux, vyráža na cestu po celej Českej aj Slovenskej republike a vezie so sebou množstvo skvelého jedla pripraveného v multifunkčných parných rúrach. 

    Sledujte našu Foodtruck tour
  • Inšpiratívne varenie

    Urobte dojem a servírujte sebe aj svojim blízkym fantastické jedlá ako zo špičkovej reštaurácie - s našimi kuchynskými spotrebičmi, ktoré sú inšpirované profesionálnym zariadením.

    Čítajte ďalej

Potrebujete poradiť?

S osobným sprievodcom ľahko nájdete ten správny spotrebič do svojej kuchyne.

Stiahnuť katalógy

Stiahnuť katalógy

Stiahnite si naše katalógy, v ktorých nájdete viac informácií o našich výrobkoch a množstvo inšpirácie.

Stiahnuť katalógy

Smelo do varenia

Váš osobný kuchynský sprievodca Kitchen Assistant vám hravo pomôže pripraviť množstvo chutných jedál.

Predstavujeme Kitchen Assistant

Odhaľte tajomstvo výnimočných chutí

Kombinované parné rúry CombiSteam používajú rovnaké profesionálne technológie ako šéfkuchári v najlepších reštauráciách. Kombinujú ohrev a paru, uchovávajú chuť pokrmov a navyše umožňujú piecť, grilovať alebo pripravovať pokrmy pri nízkej teplote. A to všetko u vás doma.

Objavte CombiSteam Pro

Začnite variť s parou

Skvelá chuť nebola nikdy jednoduchšia, stačí pridať paru. A prečo si vybrať rúru s parou? Pretože s ňou bude dobré jedlo chutiť ešte lepšie. Získate všetko čo ponúka bežná rúra plus navyše výhody pary. Či pečiete mäso alebo chlieb, stačí pridať trochu pary a dostanete jedlo chrumkavé na povrchu a plné chute zvnútra.

Objavte parné rúry