Objavte

Sušičky

Bezpečné zaobchádzanie s jemnou bielizňou

Postarajte sa aj o tie najháklivejšie odevy s bezkonkurenčnou jemnosťou. Naša technológia DelicateCare prispôsobí cyklus každej tkanine a zabezpečuje najlepšiu účinnosť sušenia a optimálnu starostlivosť, dokonca aj pri vlne a hodvábe. Technológia DelicateCare optimalizuje rýchlosť a rotácie bubna na základe potrieb daného materiálu. Okrem toho vďaka reverznému pohybu bubna chráni oblečenie pred pokrčením.

Žiadne zrazenie v porovnaní so sušením na podložke

Certifikát Woolmark Blue je zárukou, že sušička DelicateCare bezpečne vysuší aj vlnené oblečenie určené výlučne na ručné pranie. Patentovaný program na vlnu prispôsobí pohyby bubna v záujme ochrany oblečenia a postará sa o to, aby sa odevy nezbehli, čo sa bežne stáva pri sušení na podložke. Takže svoj obľúbený pulóver budete môcť nosiť neustále.

Sušička delicatecare

Sušička DelicateCare prispôsobí cyklus každému druhu tkaniny a poskytne mu tú najlepšiu starostlivosť. A to platí aj pre chúlostivé materiály, ako je hodváb.

Sušička Electrolux DelicateCare

Sušte hodváb v sušičke DelicateCare

Teraz môžete s dôverou sušiť aj ten najjemnejší hodváb. Program na hodváb sušičky DelicateCare zachová tvar hodvábneho oblečenia rovnako ako prirodzené sušenie alebo chemické čistenie*. Nízke teploty a jemné pohyby bubna sú prispôsobené každému typu oblečenia, takže si vždy môžete byť istí, že vaše oblečenie si užíva tú najjemnejšiu starostlivosť.

* Výskum WL 7112/14 inštitútu pre aplikovaný výskum wfk-Institut für Angewandte Forschung GmbH

Starostlivosť o vonkajšie oblečenie

Outdoorové odevy postupom času môžu stratiť svoje výnimočné vlastnosti. Vďaka programu na outdoorové oblečenie však teraz dokážete uchovať a obnoviť jeho funkčnosť – od odolnosti voči vode až po priedušnosť. Jednoducho na spotrebiči zvoľte program pre outdoorové oblečenie a dodržte pokyny starostlivosti na štítku.

Starostlivosť prispôsobená každej dávke

Naše sušičky so systémom OptiSense zaručujú najjemnejšiu možnú starostlivosť o oblečenie. Senzory automaticky prispôsobia trvanie cyklu podľa veľkosti aktuálnej dávky. To znamená, že cyklus skončí hneď, ako sú odevy pripravené. Spotrebič tým zabraňuje nadmernému sušeniu a plytvaniu energie. Vďaka systému OptiSense sú naše sušičky mimoriadne ekologické a ohľaduplné k vášmu oblečeniu.

Trvácnosť a výkon

Veríme, že naše sušičky vydržia, a preto vám poskytujeme 10-ročnú záruku na motor. Motor invertor nepoužíva kefky ako iné motory, čím sa eliminuje trenie, predlžuje životnosť a znižuje objem. Systém EcoFlow počas sušenia zachytáva aj tie najjemnejšie vlákna. Znižuje tak spotrebu energie a zabezpečuje najvyšší výkon počas celej životnosti spotrebiča.

Presýpacie hodiny

Zrýchlite sušenie

Keď máte pocit, že na sušenie bielizne vám nezostáva čas, spoľahnite sa na sušičky od spoločnosti Electrolux, ktoré ponúkajú niekoľko skratiek. Funkcia TimeManager vám umožní skrátiť trvanie sušenia až o 40 % pri vynikajúcej účinnosti. Navyše so senzormi vlhkosti, ktoré prispôsobujú cyklus podľa aktuálnej dávky bielizne, máte vždy záruku najkratšej doby sušenia. Takže teraz môžete mať obľúbené oblečenie pripravené vtedy, keď ho potrebujete.

Práčka UltraCare a sušička DelicateCare

Bezchybné sušenie sa začína praním

Práčka a sušička sú dve polovice celku – správny spôsob prania odevov je najdôležitejším krokom pred veľkolepým záverom ošetrenia v sušičke. Naše sušičky DelicateCare našli svojho dokonalého partnera v práčkach UltraCare™ Eco. Sú mimoriadne jemné k vašej bielizni a preukázateľne šetrné aj pri praní chúlostivých odevov určených na ručné pranie.

Kopa čerstvo vysušeného oblečenia zo sušičky