Objavte

Práčky

Ošetrí každé vlákno

Väčšina práčok nedokáže vyťažiť z pracieho prostriedku a aviváže to najlepšie. Ale práčka UltraCare™ Eco vopred zmieša prací prostriedok s vodou, aby dosiahla vyššiu účinnosť, takže môžete prať bielizeň, ktoré sa normálne perie pri teplote 40 °C, aj pri teplote 30 °C. Systém UltraMix tiež vopred zmiešava aviváž s vodou a zabezpečuje jej rovnomernú distribúciu v celej dávke bielizne. Iné spotrebiče potrebujú dvojnásobné množstvo aviváže, aby priniesli rovnakú úroveň starostlivosti a hebkosti.

Ako nové za 30 minút

Doprajte svojmu obľúbenému oblečeniu parný kúpeľ SteamCare. Stačí 30 minút a para jemne narovná pokrčené miesta a osvieži odevy bez prania a žehlenia. Nemusíte svoje obľúbené odevy zakaždým prať. S parou budú vaše košele, najelegantnejšie šaty a pohodlné svetre vyzerať ako nové.

UltraCare™ Eco

S práčkou UltraCare™ Eco bude vaša jemná bielizeň v dobrých rukách.

Electrolux UltraCare Eco

Zachovajte tvar

Zachovajte tvar svojho obľúbeného svetra v práčke UltraCare™ s certifikátom Woolmark. Certifikát Woolmark Green sa udeľuje len práčkam, v ktorých môžete bez obáv prať aj vlnu určenú len na ručné pranie a ktoré sú špičkou na trhu v oblasti energetickej účinnosti. Takže vaše vlnené oblečenie si zachová svoj tvar a nadýchanosť po každom praní.

Kapacita až 8 kg

Energetická trieda A+++

Prispôsobte cyklus veľkosti aktuálnej dávky s AutoSense

Užívajte si jemnú a nádherne sviežu bielizeň vypranú už pri teplote 30 °C s funkciou jedinečného predbežného zmiešavania

Chráňte bielizeň pred nadmerným praním pomocou OptiSense

Jemne operte vlnené oblečenie určené na ručné pranie

Osviežte oblečenie v pare medzi cyklami prania

Pridajte k najlepšiemu spôsobu prania aj najlepší spôsob sušenia

Vynikajúce sušenie, pretože pohyb bubna sa prispôsobí potrebám rôznych materiálov

Spoľahlivé jemné cykly na vlnené oblečenie

Navrhnutá tak, aby ladila s práčkou UltraCare™ Eco a aby spolu vyzerali štýlovo

Žiadne nadmerné pranie

S pomocou OptiSense bude vaše oblečenie vyzerať a pôsobiť ako nové. Technológia OptiSense zabezpečuje správnu starostlivosť o bielizeň tým, že prispôsobí čas, spotrebu energie a vody aktuálnej dávke. Navyše je ohľaduplná k životnému prostrediu, pretože nespotrebujete viac vody a energie, než je nevyhnutné. Spotrebič sa výborne postará o vaše oblečenie a tiež dohliadne na vaše účty za energiu.

Kopa košieľ v koši na bielizeň

Zvládne až 8 kg

S našimi práčkami je starostlivosť o bielizeň jednoduchšia ako kedykoľvek predtým. Vďaka extra veľkému bubnu máte dostatok priestoru na bielizeň z celého týždňa. Povrch bubna je navrhnutý tak, aby zabezpečoval jemnú starostlivosť. Chráni odevy pred zachytením , natrhnutím alebo natiahnutím počas cyklu. Svoje oblečenie môžete s dôverou zveriť technológii SoftDrum, či už periete 1 kg alebo 8 kg bielizne.

Jemnosť a účinnosť dlhé roky

Našim práčkam s invertorovým motorom dôverujeme tak neochvejne, že na ne poskytujeme 10-ročnú záruku. Sú skutočne navrhnuté tak, aby sa vydržali a poskytovali skvelé výkony a úžasnú starostlivosť o odevy aspoň 10 rokov. Sú tichšie a ušetria o 50 % viac energie ako tradičné motory. Takže môžete prať s pokojom v duši.

Vždy pripravená

Vychutnajte si plne flexibilné pracie programy. S funkciou TimeManager® máte možnosť vybrať si v niekoľkých krokoch, ako dlho má pranie trvať. Vaše obľúbené oblečenie bude pripravené vtedy, keď ste pripravení vy. Okrem toho vďaka funkcii Posunutý štart môžete odložiť pranie až o 20 hodín tak, aby to vyhovovalo vášmu harmonogramu.

Práčka UltraCare Eco vedľa sušičky DelicateCare

Starostlivosť od začiatku až do konca

Tajomstvom exkluzívne mäkkej a perfektne ošetrenej bielizne, je nielen výber správnej práčky, rovnako dôležité je aj sušenie. Naše sušičky DelicateCare sú dokonalým partnerom práčok UltraCare™ Eco. Ich inovatívna technológia tepelného čerpadla vysuší oblečenie pri nízkych teplotách, aby sa eliminovalo riziko poškodenia súvisiace s nadmerným sušením.

Čerstvo vysušené čisté košele