Care for your shirts

Vyžehlená biela košeľa

Vyžehlená biela košeľa

Starostlivosť o klasiku

Klasická biela košeľa je ako prázdne plátno umelca. Ideálnou základňou na vyjadrenie seba a svojho štýlu. Elegantné alebo neformálne oblečenie, vždy môžete byť kreatívni. Trendy sa počas generácií menia, ale biele košele sú v móde stále. Udržať ich nepokrčené, biele a s dokonalým vzhľadom je teraz jednoduché aj bez čistiarne.

An unbuttoned blue shirt

Before washing, unbutton your shirt including cuffs and collars. And be sure to check the label recommendations for the best temperature and basic care guidelines.

A crisp white shirt

To keep your shirt looking new, use a laundry powder detergent that contains bleach to really make your whites, white. 

A diagram showing the gap to leave between your clothes and the drum ceiling

Leave a hand's width between your clothes and the drum ceiling to protect all your clothes from detergent residue caused by overloading. 

Vezmite svoje košele do kúpeľov

Vaša košeľa pravdepodobne zažije veľa. Každodenný zhon zničí ten svieži a vyžehlený pocit, ktorý tak milujete. Ak chcete ten pocit získať späť len za 30 minút, naše práčky s programom SteamCare sú ako kúpeľná starostlivosť. Uvoľňujú vlákna, čím odstraňujú zápachy a dodávajú košeliam ten nezaplatiteľný pocit jemnej a čistej bavlny. Výsledky, ktoré budete s radosťou ukazovať celému svetu.

Objavte práčky

Sila pary

Zaveste si košeľu v kúpeľni počas sprchovania a uvidíte, ako para dokáže oživiť oblečenie. Dodatočná vlhkosť pomáha vyhladiť záhyby košele a zachovať pocit sviežosti. Alebo pre rýchlejšie a jednoduchšie zníženie pokrčenia skúste naše práčky s programom SteamCare. Zabudovaný parný cyklus znamená, že na to, aby vaše oblečenie vyzeralo a bolo na pocit ako nové, ho nemusíte ani vyprať.

Vyžehlená biela košeľa so štítkom Electrolux

Osoba žehliaca košeľu pomocou parnej stanice Electrolux

Jednoduchý a bezpečný spôsob žehlenia

Hoci parný program vás dokáže zbaviť starostí so žehlením, keď musíte žehliť, použite paru. Pre dokonale vyžehlené biele košele naša parná stanica Steam Station skutočne rýchlo vytvára veľa pary na uvoľnenie látky. Aj je zároveň jemná. Rýchlosť minimalizuje čas, počas ktorého je vaša košeľa vystavená vysokým teplotám. Takže nielenže odstráni pokrčenie, ale zároveň pomáha chrániť vaše oblečenie.

Objavte Steam Station

O takýto dôležitý kus oblečenia sa treba náležite starať, aby neustále vyzeral a bol na pocit ako nový. Jemné naparenie je skvelý spôsob, ako zabezpečiť, že vždy bude vyzerať najlepšie bez ohľadu na to, s čím ho spárujete a na akú príležitosť si ho vezmete. Čítajte ďalej a zistite, ako sa aj vy môžete starať o svoje obľúbené oblečenie.  

 

 

Vlna

 

Vonku


Objavte viac s Electrolux

Viac než len čisté

Práčky Electrolux sú kombináciou výkonnosti, efektívnosti a jemnosti pre dlhodobú starostlivosť o textílie.

Objavte práčky

Jemnosť ako štandard

Z hľadiska jemnosti sa bielizeň práve vybratá zo sušičky nedá s ničím porovnávať. Sušičky Electrolux zaručujú tento neodolateľný pocit pre celý váš šatník – aj pre jemnú bielizeň.

Objavte sušičky

Dvojnásobná starostlivosť, polovičný priestor

Rovnako dokonalá starostlivosť, rovnako dokonalý výkon prania a sušenia. Práčky so sušičkou Electrolux šetria čas a priestor bez kompromisov.

Objavte práčky so sušičkou

 
Poslať priateľovi

Odoslať viacerým priateľom

Náhľad e-mailu Ahoj, myslím, že toto by ťa mohlo zaujímať.

Zatvoriť