Starostlivost o bielizen

Electrolux prináša široký rad spredu aj zhora plnených práčok, sušičiek a ich kombinácií, vrátane modelov vybavených modernými technológiami parného prania a sušenia.

 • Úzke práčky, práčka s vrchným plnením a práčka so sušičkou. Kolekcia kompaktných spotrebičov

  Dvojitá starostlivosť, polovičný priestor

  S výnimočne jemným praním a sušením sa dokáže postarať aj o vaše jemné vlnené oblečenie. A to všetko v jednom zariadení. Naše práčky so sušičkou šetria čas, energiu a priestor bez negatívneho vplyvu na výkon. 

  Zistite viac
 • Žena oblečená v rovnakých hodvábnych modrých šatách

  Vaša jemná bielizeň v dobrých rukách

  Nová práčka UltraCareTM Eco sa postará o vaše obľúbené oblečenie, dokonca aj o hodvábne a vlnené kúsky určené výlučne na ručné pranie. Obľúbené oblečenie tak bude skvele vyzerať oveľa dlhšie.

  Zistite viac
 • Žena oblečená v rovnakom mäkkom ružovom svetri

  Obľúbené oblečenie sušte

  Svoje najmilšie oblečenie, dokonca aj hodváb a vlnu určené na ručné pranie, zverte sušičke DelicateCare. Obľúbené oblečenie tak bude skvele vyzerať oveľa dlhšie.

  Zistite viac

Potrebujete poradiť?

S osobným sprievodcom ľahko nájdete ten správny spotrebič.

Stiahnuť katalógy

Stiahnuť katalógy

Stiahnite si naše katalógy, v ktorých nájdete viac informácií o našich výrobkoch a množstvo inšpirácie.

Stiahnuť katalógy
Electrolux cleaning 10 kg

Práčka s kapacitou 10 kg

Nerobte si starosti! S našimi zabudovateľnými práčkami s kapacitou 10 kg už nemusíte zápasiť s hromadou bielizne a snažiť sa ju vtlačiť do bubna. Obrovská kapacita znamená pohodlné používanie.

Čítajte ďalej
Blízky záber na zvlnenú modrú hodvábnu látku

Aby vaše obľúbené odevy dobre vyzerali

Každý z nás má oblečenie, ktoré miluje. Pre jeho lichotivý strih, žiarivú farbu alebo príjemnú tkaninu.  Pretože sa v ňom cítime jedinečne alebo v nás vyvoláva pekné spomienky. Práčky a sušičky Electrolux sa perfektne postarajú o všetky vaše obľúbené kúsky.

Zistite viac
Blízky záber na ružovú nadýchanú vlnu

Ukážte svoj štýl, užívajte si svoj priestor

Na vašom oblečení záleží. A takisto aj na vašej domácnosti. S flexibilnými spotrebičmi, ktoré sa zmestia pod nízky pult, za dvere alebo do výklenku, môžete ušetriť až 50 % priestoru. K dispozícii sú úzke práčky, práčky s vrchným plnením a práčky so sušičkou 2-v-1.

Zistite viac

Šetrná osviežujúca para

Profesionálne práčovne bežne využívajú paru na osvieženie a vyhladenie bielizne. Pôsobením pary sa vlákna uvoľnia a záhyby sa šetrne odstránia. Pokrčené odevy vyhladí, takže ich stačí zľahka prežehliť alebo ich netreba žehliť vôbec. 

Predstavujeme SteamSystem

Jemné a energeticky účinné sušenie

Sušička EcoCare je jednou z energeticky najúčinnejších sušičiek, takže teraz si môžete znížiť náklady na elektrinu a súčasne šetriť životné prostredie. Navyše sa postará aj o najchúlostivejšie textílie, ako napríklad vlnu určenú len na ručné pranie. 

Predstavujeme EcoCare