Objavte

Kolekcia Classic Collection™

Vďačný vysávač PowerForce od spoločnosti Electrolux

PowerForce™

Výkonný, ale elegantný. Vyspelý, ale s jednoduchým ovládaním. Vysávač PowerForce™ vám šikovne pomôže s vysávaním na všetkých typoch podláh. Môžete sa voľne pohybovať po celej domácnosti a vysávať každým možným smerom, a to vďaka kolieskam navrhnutým na 360° pohyb.

Vysávač SilentPerformer Cyclonic

SilentPerformer™ Cyclonic

Cíťte sa doma skvele s vysávačom SilentPerformer™ Cyclonic. Vďaka účinným antialergickými filtrom a pozoruhodnej sile bez štandardných vreciek na prach vám pomôže zbaviť sa prachu z podláh a nábytku, zabezpečí čistejší vzduch a vytvorí zdravší domov.

Ako sa používa vysávač SilentPerformer

Rapido™ Lithium

Vysávač Rapido™ Lithium stelesňuje jednoduchý prístup k upratovaniu. Je malý, ručný a bez kábla. Dokonalý na malé priestory, kde sa ľahko zachytáva prach, ako sú parapety a poličky. Investujte do výkonného riešenia na odstraňovanie prachu a už nikdy sa nebudete musieť dotknúť prachovky.

Tichý vysávač SilentPerformer od spoločnosti Electrolux

SilentPerformer

Vysávač SilentPerformer vám umožní upratať v každom rohu a na každej poličke, aby vám prach neotravoval život vo vašej domácnosti. Je navrhnutý tak, aby vysával potichu a pomáhal vám udržiavať domácnosť čistú bez zbytočného rozruchu.