Objavte

Kolekcia Premier Collection™

Všestranný vysávač UltraOne

UltraOne™

Vysávač UltraOne™ je navrhnutý na maximálne dôkladné a efektívne upratovanie v každej miestnosti vašej domácnosti, či už je to obývačka s kobercom alebo dlažba v kuchyni. Spoľahlivý a cenami ovenčený pomocník, ktorý sa vždy postará o váš domov potichu a dôsledne.

Výnimočný vysávač UtraSilencer Zen od spoločnosti Electrolux

UltraSilencer™ Zen

Nedovoľte, aby vysávanie rušilo pohodu a pokoj vo vašej domácnosti. Vysávač UltraSilencer™ Zen sa výborne hodí do domácností, ktoré si cenia ticho a pokoj rovnako vysoko ako mimoriadnu čistotu. Vďaka hlučnosti, ktorá sa približuje tichu (58 dB), vám tichučko a účinne pomôže s každodenným upratovaním.

Žena upratujúca obývaciu izbu vysávačom UltraFlex
Bezvreckový vysávač UltraFlex

UltraFlex™

Vysávač UltraFlex™ je tu pre tých, ktorí si chcú užívať slobodu aj pri upratovaní v domácnosti. Nepotrebujete meniť zásuvky. Vďaka systému Multiroom™ dokážete povysávať domácnosť na jeden šup. A vďaka zabudovanej nádobe na prach nemusíte vymieňať ani vrecká na prach. Vychutnajte si menej starostí a viac voľnosti pri dôkladnom vysávaní.

Vysávač ErgoRapido

Vysávač ErgoRapido™ je vám vždy k dispozícii ako výkonný pomocník v boji s každodenným upratovaním. Môžete ho použiť ako ručný vysávač na rýchle čistenie menších povrchov alebo ako tyčový vysávač na dôkladné upratovanie celého bytu.

Ultrapower™

Vysávač Ultrapower™ vám poskytne saciu silu, akú potrebujete, a to bez kábla. Vďaka nabíjateľnej batérii a dlhému času prevádzky môžete povysávať celú domácnosť na jeden šup. Postará sa nielen o malé nečistoty, ale aj o veľkú špinu, a keď ho budete potrebovať, bude vždy poruke.