Vysávajte rýchlo a ľahko

Vysávajte rýchlo a ľahko

Objavte čaro jednoduchého a rýchleho upratovania s našimi tyčovými vysávačmi. Sú výkonné a získajú si vás hladkým manévrovaním a elegantným dizajnom. Vďaka špeciálnym nástavcom a príslušenstvu ich ocenia rodiny s deťmi, majitelia domácich maznáčikov aj alergici. Teraz si ich môžete zaobstarať na skúšku.

Vysávač Electrolux Pure F9

Dáme vám 40 dní na vyskúšanie

Radi by ste si zaobstarali tyčový vysávač, ale váhate, či je pre vás ten pravý? Či splní vaše nároky na hlučnosť, výkon a jednoduché používanie? Choďte na to šikovne a využite nákup na skúšku.

  • Kúpte si niektorý z vybraných modelov tyčových vysávačov u vybraných predajcov.
  • Odo dňa nákupu alebo prevzatia vám beží 40-dňová lehota na vyskúšanie.
  • Ak vysávač nesplní vaše očakávania, môžete nám ho pri dodržaní stanovených podmienok vrátiť a získať peniaze späť.
  • Akcia platí od 7. 3. do 6. 5. 2019 u vybraných predajcov.

PURE F9: Tyčový vysávač v úlohe hlavného vysávača

Náš tyčový vysávač Pure F9 si vo vašej domácnosti poradí so všetkým. Vďaka flexibilnej hlavnej jednotke a vyťahovacej hadici s ním môžete vysávať doslova od podlahy až po strop. Poradí si s prachom na nábytku aj hlboko pod ním a dôkladne vyčistí koberce i čalúnenie. Nízka hmotnosť, absencia kábla a ergonomický dizajn sú zárukou jednoduchého a pohodlného manévrovania aj vysoko nad podlahou. Pure F9 zvládne na jedno nabitie upratať až 180 m2.

Modely zaradené do akcie: PF91-4IG, PF91-6IBM, PF91-ALRGY

 

Ergorapido: Náš prvý a najoceňovanejší tyčový vysávač

Náš vlajkový model Ergorapido si obľúbilo 15 miliónov domácností a je jedným z našich najoceňovanejších vysávačov. Kvalitná lítiová batéria zaručuje dlhú výdrž vysávača a manévrovací systém EasyStear™ zase plynulý pohyb po podlahe a okolo nábytku. Špeciálne nástavce zbavia vašu domácnosť zvieracích chlpov a alergénov. S vyberateľnou ručnou jednotkou rýchlo upracete každodenné omrvinky a nečistoty z podlahy, nábytku i čalúnenia.

Modely zaradené do akcie: EER77MBM, EER77SSM, EER7ALLRGY, EER7ANIMAL, EER75NOW, EER7GREEN, EER75STM, EER73DB,

Tyčové vysávače v akcii

Model Allergy ocenia najmä ľudia s alergiami. Prach a zvieracie chlpy vysávač zbiera do utesneného zásobníka a čistotu vyfukovaného vzduchu zabezpečuje umývateľný filter Allergy Plus spolu s kvalitnou 5-fázovou filtráciou. Roztoče z čalúnenia dôkladne odstráni špeciálna hubica s UV žiarením.

Vysávač Pure F9 dokáže stáť samostatne v priestore. Kedykoľvek tak môžete prerušiť prácu, nechať ho stáť na mieste a potom pokračovať tam, kde ste skončili. Svojim atraktívnym vzhľadom vás v interiéri nijako neruší, skôr naopak. Za svoj výnimočný dizajn získal prestížne ocenenie iF Design Award 2019.

Dokonale čistá domácnosť na jedno nabitie. Akumulátorový vysávač Pure F9 vydrží až 60 minút a jeho výkon je porovnateľný s klasickými vysávačom. Vyspelá elektronika automaticky upravuje prúdenie a nasávanie vzduchu podľa typu vysávaného povrchu.

Bezkáblový vysávač Electrolux Ultrapower Lithium s 32,4 V lítiovým akumulátorom, hubicou PerformancePro™ a technológiou BrushRollClean™ je zárukou vynikajúceho výkonu a efektívnej 80-minútovej prevádzky.

V každodennom boji s alergénmi vám pomôže Ergorapido s výkonnou hubicou BedPro™. Je vybavená UV svetlom a zaisťuje dôkladné čistenie a odstraňovanie prachu nielen z pevných povrchov, ale aj z matracov a čalúnenia.

Tento model vysávača Ergorapido je určený najmä majiteľom chlpatých domácich maznáčikov. Vo výbave má špeciálnu elektrickú hubicu Animal Care, ktorá ľahko povysáva nečistoty aj zvieracie chlpy.

Ergorapido vyniká flexibilitou a funkčným dizajnom. Dokáže povysávať veľké plochy aj malé, ťažko prístupné priestory. S odnímateľnou ručnou jednotkou ľahko upracete kuchynský stôl, omrvinky na podlahe aj interiér svojho vozidla.

Nový Ergorapido 2 v 1 s lítiovými akumulátormi TurboPower a manévrovacím systémom 180° EasySteer™ sa postará o osviežujúcu čistotu vo vašej domácnosti deň čo deň.

Tyčový vysávač Ergorapido 2 v 1 je vybavený lítiovou batériou pre dlhšiu výdrž a manévrovacím systémom EasySteer™, ktorý umožňuje otáčať hubicou o 180°. Rotačná kefa BrushRollClean™ sa dokáže sama zbaviť namotaných vlasov a vlákien. Stačí stlačiť tlačidlo.

Nový Ergorapido 2 v 1 s lítiovými akumulátormi TurboPower a manévrovacím systémom 180° EasySteer™ sa postará o osviežujúcu čistotu vo vašej domácnosti deň čo deň.

Nový denimovo modrý Ergorapido 2 v 1 s lítiovými akumulátormi TurboPower a manévrovacím systémom 180° EasySteer™ sa postará o osviežujúcu čistotu vo vašej domácnosti deň čo deň.

Nový Ergorapido 2 v 1 s lítiovými akumulátormi TurboPower a manévrovacím systémom 180° EasySteer™ sa postará o osviežujúcu čistotu vo vašej domácnosti deň čo deň.

Najlepší bezkáblový vysávač vo flexibilnej úprave 2 v 1 a s manévrovacím systémom 180° EasySteer™.

Modelu Ergorapido Classic s jednoduchým manévrovaním nechýba ani vyberateľná ručná jednotka a kvalitná lítiová batéria. Vďaka motorovej hubici PowerBrush podáva vynikajúci výkon pri vysávaní zvieracích chlpov. A to nielen z podlahy a kobercov, ale aj z čalúnenia.

Najlepší bezšnúrový vysávač s funkciou všestrannosti 2 v 1 a manévrovateľnosťou 180° EasySteer™.

Kde kúpiť

Svoj nový vysávač Electrolux si môžete zakúpiť u vybraných partnerov akcie.

VYBERTE SI PARTNERA A KLIKNITE NA ODKAZ: