Ocenenia pre Electrolux 2019

OCENENIA PRE ELECTROLUX

Našu neustálu snahu zlepšovať život našim zákazníkom si všimli aj rozličné inštitúcie a medzinárodne uznávané značky. Preto by sme vám radi prezentovali niekoľko ocenení, ktoré sme od nich získali.

 

PURE Q9 a PURE D8.2 získali cenu iF Design Award 2020

Hneď dva najnovšie modely našich vysávačov získali prestížnu cenu iF Design Award 2020. Pri tyčovom vysávači Pure Q9 porota ocenila ľahkú hliníkovú konštrukciu, tichý výkon ručnej jednotky a príjemné vkladanie a vyberanie z nabíjacej stanice. Najtichší vysávač na trhu Pure D8.2 uchvátil porotu doslova v každom detaile – od tichého vysávania a automatickej regulácie výkonu pri prechode z tvrdej podlahy na koberec cez ergonomicky umiestnenú rukoväť až po elegantný dizajn a použitie recyklovaných materiálov pri jeho výrobe.

Zobraziť vysávače

PURE D9 Animal získal v dTeste najvyššie ocenenie

Nezávislý spotrebiteľský magazín dTest zverejnil výsledky ďalšieho testovania. Tentoraz si posvietil na vysávače, medzi ktorými nechýbal ani náš tichý vysávač Pure D9 s vreckom, model Animal. S potešením oznamujeme, že obstál na výbornú a získal najvyššie ocenenie ako v kategórii filtrácie vzduchu, tak aj v záťažovom teste, a hlavne v účinnosti zberu zvieracích chlpov.

Zobraziť Pure D9

Zabudovateľná rúra SurroundCook ocenená „značkou kvality“ dTest

V máji 2019 uskutočnil časopis spotrebiteľov dTest dôkladné testovanie zabudovateľných rúr, v ktorom získala rúra Electrolux EOC3430EOX prestížne označenie „značka kvality“.

Zobraziť produkt

Cena za dizajn aj kvalitu

Modely E7TB1-8SSM a E7TB1-4GB nízkootáčkového stolného mixéra Explore 7 získali prestížne ocenenie Red Dot Design Award 2019. Porotu zaujal originálny vzhľad mixéra a jeho elegantne riešené detaily, ako aj veľmi jednoduché intuitívne ovládanie a vysoká kvalita spracovania potravín.

Zobraziť mixéry

PURE F9 získal cenu za dizajn

Prestížnu cenu iF Design Award za rok 2019 získal náš akumulátorový vysávač Pure F9, ktorý uspel v konkurencii viac ako 6 tisíc najlepších výrobkov z 52 krajín sveta. Ocenenie nás nesmierne teší a je pre nás veľkou motiváciou pokračovať vo vývoji špičkových domácich spotrebičov s moderným dizajnom.

Zobraziť Pure F9

Umývačka QuickSelect

Umývačka riadu Electrolux QuickSelect získala cenu iF Design Award za inovatívne riešenie.

Rad umývačiek Quick Select zavádza nový ovládací panel. Používateľ si prostredníctvom centrálneho posuvného ovládača na užívateľskom rozhraní jednoducho zvolí čas umývacieho cyklu. Ukazovateľ úspornosti cyklu Ecometer informuje o spotrebe energie podľa nastaveného trvania cyklu a zvolených funkcií, pričom nenápadne používateľa navádza k čo najekologickejšiemu spôsobu používania výrobku.

Vysávač Pure F9

Vysávač PURE F9 získal ocenenie iF Design Award za inovatívny dizajn.

Vysávač Pure F9 kombinuje výkon tradičného podlahového vysávača s nenáročnosťou tyčového vysávača. Hlavná jednotka v Pure F9 je umiestnená bližšie pri podlahe, nie pri rukoväti, aby nezaťažovala zápästie používateľa. Hmotnosť vysávača tak nespočíva v rukách, nesie ju sám vysávač.

OCENENIA PRE ELECTROLUX 2018

Spotrebiče Electrolux bodujú v dTeste

Ako si počínajú naše domáce spotrebiče v porovnaní s konkurenciou? Pozrite sa na výsledky nezávislého testovania spotrebiteľským magazínom dTest:

  • Sušička bielizne EW8H258SC – 64 % v celkovom hodnotení

PerfectCare

Táto práčka a sušička boli navrhnuté s ambíciou poskytnúť užívateľovi maximálne pohodlie pri špičkovej starostlivosti o bielizeň. Vedľa jasného používateľského rozhrania sa nachádza praktický výrazný otočný ovládač a prehľadne usporiadaná a ľahko čitateľná ponuka programov. Veľký plniaci otvor bubna a rukoväte umiestnené vo vyššej polohe uľahčujú nakladanie a vykladanie bielizne. A aj keď sa spotrebiče dodávajú v rozmanitých kombináciách farieb a materiálov dvierok, dizajnová identita značky je zachovaná v celom sortimente.

Vyjadrenie poroty:
Rad PerfectCare sa vyznačuje vizuálne príťažlivým dizajnom a dômyselným ergonomickým konštrukčným riešením.

OCENENIE PRE ELECTROLUX 2017

Umývačky riadu ComfortLift®

Inovatívna technológia ComfortLift® uľahčuje manipuláciu s riadom. Ergonomický systém ComfortLift® umožňuje pohodlné nadvihnutie spodného koša umývačky, aby ste sa k riadu nemuseli ohýbať. Umývačka riadu ComfortLift® preto bola ocenená prestížnou medzinárodnou zlatou cenou iF Design Award a cenou Red Dot Design Award za najlepší produktový dizajn.

Objavte ComfortLift®