Detaily produktu

Technológia CycloneCare s technológiou 3DSense poskytujú vášmu šatníku vynikajúcu starostlivosť. Teraz môžete bez obáv rovnomerne sušiť jemné hodvábne košele, príjemné vlnené svetre a silné vrstvené bundy. Ide o jedinečné sušenie v bubnovej sušičke, ktoré si šetrne poradí so všetkými vašimi tkaninami zakaždým, keď je potreba.

Benefity

Chráni teplo, zachováva vzhľad*

Užite si bezkonkurenčné sušenie s našou jedinečnou technológiou 3DSense. Tá skenuje hlboko do tkanín a automaticky upravuje svoje nastavenia na dosiahnutie rovnomerných výsledkov. Od hodvábu až po vlnu, tkaniny zostanú vyzerať a cítiť sa skvele. Dokonca aj páperové bundy sú chránené a zachovávajú si teplo až o 30 % lepšie než sušenia na vzduchu.

*Zachováva vzhľad a tepelnú izoláciu páperových búnd, a to až o 30 % lepšie než sušenie na vzduchu.

Žiadne zbehnutie.* Žiadna strata tvaru.

Technológia DelicateCare® prispôsobí teplotu a pohyby bubna danému materiálu, aby oblečeniu poskytla tú najlepšiu starostlivosť. Kvalita odevov tak zostane zachovaná.

*Žiadne zbehnutie vlny, podobne ako pri sušení vo vystretej polohe.

Výnimočná starostlivosť o oblečenie obyčajným kliknutím v smartfóne

Pomocou aplikácie MyElectrolux môžete na diaľku ovládať pracie spotrebiče zo svojho smartfónu. Pomocou funkcie Care Advisor získate odborné rady, ako najlepšie vyčistiť vaše oblečenie. A vďaka funkcii MyFavourites si môžete uložiť špecifické nastavenia na často nosené veci.

Dokonale vysušené pri polovičnej teplote*

Technológia GentleCare® suší bielizeň takmer pri polovičnej teplote v porovnaní s bežnými sušičkami, a tak bielizeň nevystavuje zbytočne vysokým teplotám.

*V porovnaní s teplotou prívodu vzduchu v prípade bežných sušičiek.

Odstraňuje viac ako 99,9 % baktérií a vírusov* počas sušenia

Program Hygiena certifikovaný spoločnosťou Swissatest pri teplote nad 60 °C počas sušenia odevy dezinfikuje, pričom odstraňuje 99,9 % baktérií a vírusov.* Odteraz môžete spokojne sušiť prikrývky, vankúše aj oblečenie.

* Testované na Candida albicans, baktériofág MS2 a Escherichia coli v externom teste vykonanom spoločnosťou Swissatest Testmaterialien AG v roku 2021 (správa z testu č. 20212038).

Príslušenstvo

Podpora

Vedeli ste, že drobné problémy sa dajú často vyriešiť bez zásahu servisného technika? Prečítajte si informácie nižšie.

Vlastníte tento produkt?

Zaregistrujte si produkty v MyElectrolux a nájdite všetko, čo potrebujete, na jednom mieste.

  • Plynulejšia podpora a servis
  • Ľahký prístup k príručkám a sprievodcom
  • Špeciálne ponuky a zľavy
Používajte MyElectrolux Náhradné diely a príslušenstvo Podpora
woman on couch with mobile phone