Detaily produktu

Žehlička Refine 600 Steam s rovnomernou distribúciou pary vám umožní vyžehliť odevy rýchlo a bez námahy. Zabudovaný senzor deteguje, že je žehlička bez dohľadu. Indikátor horúcej žehliacej plochy signalizuje, keď je žehlička horúca.

Benefity

Rýchla a výkonná.

Užite si dobré výsledky žehlenia vďaka dokonalej rovnováhe tepla, pary a tlaku. Rýchle nahriatie a rovnomerné rozloženie pary znamená, že žehlička je pripravená na žehlenie do 30 sekúnd.

Žehliaca plocha GLISSIUM™ 175 je odolná proti poškriabaniu.

Žehliaca plocha GLISSIUM™ 175 je odolná proti poškriabaniu, má mnoho otvorov na rovnomernú distribúciu pary a ľahko sa kĺže po oblečení.

Intuitívna a bezpečná.

Zabudovaný senzor a 3-smerné automatické vypínanie automaticky vypínajú žehličku – bez ohľadu na to, či ste ju nechali na oblečení, na jeho bokoch, alebo v odstavenej polohe. Indikátor horúcej žehliacej plochy na hrote žehličky deteguje, kedy je žehliaca plocha horúca.

Systém proti kvapkaniu.

Minimalizuje riziko stôp po vode na vašom oblečení. Bimetalický systém proti kvapkaniu vnútri zabraňuje preniknutiu vody do parnej komory, keď je teplota príliš nízka.

Funkcia automatického čistenia.

O žehličku sa starajte tak, ako by ste sa starali o svoje odevy tak, že zabránite nežiaducej tvorbe vodného kameňa. Riešenie proti usádzaniu vápnika FlushClean znamená, že môžete jednoducho odstrániť vodný kameň premytím systému vodou.

Podpora

Vedeli ste, že drobné problémy sa dajú často vyriešiť bez zásahu servisného technika? Prečítajte si informácie nižšie.

Vlastníte tento produkt?

Zaregistrujte si produkty v MyElectrolux a nájdite všetko, čo potrebujete, na jednom mieste.

  • Plynulejšia podpora a servis
  • Ľahký prístup k príručkám a sprievodcom
  • Špeciálne ponuky a zľavy
Používajte MyElectrolux Náhradné diely a príslušenstvo Podpora
woman on couch with mobile phone