Detaily produktu

Žehlička Refine 600 Steam s rovnomernou distribúciou pary vám umožní vyžehliť odevy rýchlo a bez námahy. Zabudovaný senzor deteguje, že je žehlička bez dohľadu. Indikátor horúcej žehliacej plochy signalizuje, keď je žehlička horúca.

Benefity

Rýchla a výkonná.

Vychutnajte si dobré výsledky žehlenia s dokonalou rovnováhou tepla, pary a tlaku. Rýchly ohrev a rovnomerná distribúcia pary v žehličke zaručujú, že svoje odevy vyžehlíte v priebehu 30 sekúnd.

Žehliaca plocha RESILIUM™ SKI 400 je odolná proti poškriabaniu.

Žehliaca plocha RESILIUM™SKI 400 je odolná proti poškriabaniu so zaobleným povrchom, vďaka čomu sa ľahko kĺže po odevoch bez toho, aby sa zachytila na gombíkoch alebo dekoráciách, pričom 400 otvorov zabezpečuje rovnomernú distribúciu pary.

Intuitívna a bezpečná.

Zabudovaný senzor a 3-smerné automatické vypínanie automaticky vypínajú žehličku – bez ohľadu na to, či ste ju nechali na oblečení, na jeho bokoch, alebo v odstavenej polohe. Indikátor horúcej žehliacej plochy na hrote žehličky deteguje, kedy je žehliaca plocha horúca.

Systém proti kvapkaniu.

Minimalizuje riziko stôp po vode na vašom oblečení. Bimetalický systém proti kvapkaniu vnútri zabraňuje preniknutiu vody do parnej komory, keď je teplota príliš nízka.

Funkcia automatického čistenia.

O žehličku sa starajte tak, ako by ste sa starali o svoje odevy tak, že zabránite nežiaducej tvorbe vodného kameňa. Riešenie proti usádzaniu vápnika FlushClean znamená, že môžete jednoducho odstrániť vodný kameň premytím systému vodou.

Podpora

Vedeli ste, že drobné problémy sa dajú často vyriešiť bez zásahu servisného technika? Prečítajte si informácie nižšie.

Vlastníte tento produkt?

Zaregistrujte si produkty v MyElectrolux a nájdite všetko, čo potrebujete, na jednom mieste.

  • Plynulejšia podpora a servis
  • Ľahký prístup k príručkám a sprievodcom
  • Špeciálne ponuky a zľavy
Používajte MyElectrolux Náhradné diely a príslušenstvo Podpora
woman on couch with mobile phone