Ocenené produkty

Ocenené produkty

Všetky naše spotrebiče navrhujeme tak, aby svojím dizajnom vynikli v každej domácnosti a aby sa zároveň jednoducho a pohodlne používali. Ich inovatívne funkcie a moderný dizajn sú pravidelne oceňované na regionálnej i medzinárodnej úrovni.

Zabudovateľná rúra SurroundCook ocenená „značkou kvality“ dTest

V máji 2019 uskutočnil časopis spotrebiteľov dTest dôkladné testovanie zabudovateľných rúr, v ktorom získala rúra Electrolux EOC3430EOX prestížne označenie „značka kvality“.

Cena za dizajn aj kvalitu

Modely E7TB1-8SSM a E7TB1-4GB nízkootáčkového stolného mixéra Explore 7 získali prestížne ocenenie Red Dot Design Award 2019. Porotu zaujal originálny vzhľad mixéra a jeho elegantne riešené detaily, ako aj veľmi jednoduché intuitívne ovládanie a vysoká kvalita spracovania potravín.

PURE F9 získal cenu za dizajn

Prestížnu cenu iF Design Award za rok 2019 získal náš akumulátorový vysávač Pure F9, ktorý uspel v konkurencii viac ako 6 tisíc najlepších výrobkov z 52 krajín sveta. Ocenenie nás nesmierne teší a je pre nás veľkou motiváciou pokračovať vo vývoji špičkových domácich spotrebičov s moderným dizajnom.

Spotrebiče Electrolux bodujú v dTeste

Ako si počínajú naše domáce spotrebiče v porovnaní s konkurenciou? Pozrite sa na výsledky nezávislého testovania spotrebiteľským magazínom dTest: