Špeciálne ponuky & akcie

Využite špeciálne ponuky a akcie, ktoré sme si pre vás pripravili. A získajte k novému spotrebiču zaujímavý darček, exkluzívny bonus či predĺženú záruku.

Užite si novoročné zľavy až 50 %

Spotrebiče Electrolux vám maximálne uľahčia každodennú starostlivosť o domácnosť a tiež pomôžu znížiť spotrebu energie a vody vďaka moderným technológiám a programom na mieru. Vybrali sme pre vás tých najlepších pomocníkov na upratovanie, varenie a na starostlivosť o bielizeň či praktické príslušenstvo, ktoré teraz kúpite so zľavou až 50 %.

Ponuka platí do 31. 1. 2023.

 

Nakupovať

Získajte darček

  • Ak ste si zakúpili kombináciu akejkoľvek rúry, indukčného varného panelu a umývačky z akčného letáka, môžete získať čističku vzduchu Flow A3 alebo sadu hrncov Kolimax.
  • Ak ste si zakúpili kombináciu akejkoľvek rúry, indukčného varného panelu, umývačky a chladničky z akčného letáka, môžete získať čističku vzduchu Flow A3 + plech EasyClean alebo sadu hrncov Kolimax + plech EasyClean.
  • Zaregistrujte si svoj nákup a vyberte si darček.
  • Letáková ponuka platí od 1. 1. 2023 vo vybraných kuchynských štúdiách.
Zistiť viac

Rozšírené záruky

Pri vybraných modeloch spotrebičov Electrolux ponúkame rozšírenú záruku 10 rokov na motor, invertorový motor alebo motor ÖKOInvertor a 5 rokov na motor truhlicových mrazničiek.

Zistiť víac

Otvorte si cestu k ďalším výhodám a odmenám

Zaregistrujte svoj nový spotrebič Electrolux a získajte viac než len prístup k dôležitým informáciám a službám na mieru pre váš spotrebič. Pokiaľ totiž navyše napíšete recenziu, môžete vyhrať ponorný mixér Create.

Zistiť víac

Kurzy varenia v multifunkčných parných rúrach

  • Zakúpte si u vybraných predajcov multifunkčnú parnú rúru Electrolux.
  • Zaregistrujte si svoj spotrebič tu.
  • A získajte zadarmo exkluzívny kurz varenia v hodnote 80 eur.
Zistiť viac

Inšpirácia do vašej knižnice

Multifunkčná parná rúra rozšíri vaše kuchárske možnosti. Aby ste sa s novou rúrou mohli lepšie zoznámiť a vyskúšať jej funkcie, môžete sa inšpirovať v našej kuchárskej knihe, ktorú vám zadarmo pridáme k nákupu. Nájdete v nej originálne recepty na predjedlá, hlavné chody aj dezerty, aby ste mohli pripraviť skvelé kompletné menu.

Chcem kuchársku knihu