Špeciálne ponuky & akcie

Využite špeciálne ponuky a akcie, ktoré sme si pre vás pripravili. A získajte k novému spotrebiču zaujímavý darček, exkluzívny bonus či predĺženú záruku.

Až 40 eur späť za nový vysávač

Nenechajte si ujsť skvelú príležitosť a zakúpte si vysávač Electrolux výhodnejšie. Do akcie sme zaradili naše najlepšie tyčové vysávače Pure Q9, Well Q8/Q7/Q6 a vreckové vysávače Pure D8.2. V závislosti od konkrétneho modelu vám z nákupu vrátime až 40 eur späť.

 • Akcia trvá od 14. 3. do 31. 5. 2022 u vybraných predajcov a v našom e-shope.
 • Do 14 dní od nákupu vyplňte registráciu. Budete na to potrebovať digitálnu kópiu dokladu o zaplatení.
 • Do 30 dní od schválenia vašej registrácie prevedieme príslušnú sumu na vami uvedený bankový účet.
Zistiť viac

Až 580 eur späť za nové spotrebiče

Zariaďte si svoju vysnívanú kuchyňu v súlade s prírodou a zdravým životným štýlom. Spotrebiče Electrolux sú úsporné, inteligentné, intuitívne a dokonale zladené. Vyberte si vstavanú rúru, varný panel, odsávač pár, umývačku riadu, chladničku alebo sporák. 

 • Nakúpte zaradené kuchynské spotrebiče v období od 2. 5. do 30. 6. 2022 u vybraných predajcov. Celkom môžete získať až 580 eur späť.
 • Do 14 dní od nákupu vyplňte registráciu. Budete k tomu potrebovať digitálnu kópiu dokladu o zaplatení (faktúru).
 • Príslušnú čiastku vám do 30 dní od schválenia vašej registrácie zašleme na vami uvedený bankový účet.

Úplné pravidlá

Zistiť viac

Umývačky riadu teraz aj s darčekom

Vyberte si akúkoľvek umývačku riadu Electrolux a môžete od nás získať kapsule Jar Platinum Plus 48 ks navyše! Čo pre to musíte urobiť?

 1. Zaregistrovať váš nový spotrebič do svojho účtu do 30. 6. 2022.
 2. Prihlásiť sa na odber newslettera.

Ponuka sa vzťahuje na umývačky zakúpené od 1.1.2022 a registrované do 30. 6. 2022 a platí do vyčerpania zásob darčekov. Vybrané modely umývačiek riadu sú navyše zaradené do akcie cashback. Okrem darčeka tak môžete získať až 120 eur späť.

Vybrať umývačku riadu

Úplné pravidlá

Urobte radosť celej rodine

Teraz máte výbornú príležitosť urobiť radosť nielen sebe, ale aj svojim príbuzným. Nový filter, čistiaci prostriedok či kvalitný plech na pečenie sa v domácnosti nikdy nestratí. Pri nákupe dvoch rovnakých výrobkov vám dáme na každý z nich 30 % zľavu!

Jarná ponuka platí do 22. 5. 2022.

Zistiť viac

Rozšírené záruky

Pri vybraných modeloch spotrebičov Electrolux ponúkame rozšírenú záruku 10 rokov na motor, invertorový motor alebo motor ÖKOInvertor a 5 rokov na motor truhlicových mrazničiek.

Zistiť víac

Vyplňte recenziu a môžete vyhrať mixér

Kúpili ste si niektorý z našich spotrebičov? Až ho doma zapojíte a vyskúšate, vyplňte nám, prosím, recenziu. Zaujíma nás, ako vám naše spotrebiče pomáhajú zvládať každodennú starostlivosť o domácnosť. A zaujíma to aj ostatných, ktorí o kúpe ešte len uvažujú. Každého recenzenta zaradíme do pravidelného žrebovania o fitnes mixér Explore 7.

Zistiť víac

Exkluzívne kurzy varenia v multifunkčných parných rúrach

 • Uvažujete o kúpe multifunkčnej parnej rúry alebo už jednu máte? Naučte sa ju ovládať tak, aby ste s jej pomocou vyčarovali tie najchutnejšie jedlá.
 • Ak si kúpite našu parnú rúru, získate exkluzívny kurz varenia pod vedením Martina Polláka v hodnote 69 eur ZADARMO!
 • Akcia sa vzťahuje na nákup u vybraných partnerov akcie.
Zistiť viac

Inšpirácia do vašej knižnice

Multifunkčná parná rúra rozšíri vaše kuchárske možnosti. Aby ste sa s novou rúrou mohli lepšie zoznámiť a vyskúšať jej funkcie, môžete sa inšpirovať v našej kuchárskej knihe, ktorú vám zadarmo pridáme k nákupu. Nájdete v nej originálne recepty na predjedlá, hlavné chody aj dezerty, aby ste mohli pripraviť skvelé kompletné menu.

Chcem kuchársku knihu