Špeciálne ponuky & akcie

Využite špeciálne ponuky a akcie, ktoré sme si pre vás pripravili. A získajte k novému spotrebiču zaujímavý darček, exkluzívny bonus či predĺženú záruku.

Vianočná zľava na príslušenstvo a spotrebiče

Obdarujte seba aj svojich blízkych praktickými pomocníkmi Electrolux. Vysávač, kuchynský robot, indukčný panel či parná rúra sú krásne vianočné darčeky. Ak hľadáte niečo menšie, potom vám môžeme odporučiť ultrazvukové pero na škvrny, ktoré odstráni každú špinu, soľnú dosku z himalájskej soli, na ktorej sa skvele griluje alebo otočnú policu SpinView do chladničky, aby ste mali sviatočné maškrty rýchlo na dosah. Tieto a ďalšie vybrané spotrebiče a príslušenstvo kúpite teraz lacnejšie.

Akcia platí až do 26. 12. 2021.

Do e-shopu

Darček za nákup čističky vzduchu

Nedovoľte nepozvaným hosťom otravovať vzduch vo vašej domácnosti.  Zaobstarajte si čističku vzduchu  a užívajte si čistý a zdravý domov. Za nákup vybraných modelov od nás dostanete praktický darček do kuchyne.

  • V závislosti od konkrétneho modelu môžete získať fitness mixér PerfektMix alebo tyčový mixér Create.
  • Nákup je potrebné zaregistrovať najneskôr do 14 dní na cisticka.moj-electrolux.sk. Na registráciu je nutná digitálna kópia nákupného dokladu vystaveného predajcom.
  • Akcia platí od 1. 11. 2021 do 31. 12. 2021 u vybraných predajcov.

 

Zistiť viac

Kúpte si vysávač a získajte až 60 eur

Vysávače zakúpené v akcii do 30. 11. 2021 nezabudnite do 14 dní od nákupu zaregistrovať na registračnej stránke. Budete potrebovať sken daňového dokladu. Do 30 dní od schválenia vašej registrácie prevedieme príslušnú čiastku na váš účet.

Zistiť viac

Rozšírené záruky

Pri vybraných modeloch spotrebičov Electrolux ponúkame rozšírenú záruku 10 rokov na motor, invertorový motor alebo motor ÖKOInvertor a 5 rokov na motor truhlicových mrazničiek.

Zistiť víac

Získajte darček podľa svojich predstáv

  • Kúpili ste si kombináciu akejkoľvek rúry, indukčného varného panela a umývačky z nášho letáka?
  • Zaregistrujte si svoj nákup a vyberte si darček podľa svojho želania.
  • Letáková ponuka platí vo vybraných kuchynských štúdiách od 1. 7. 2021 do vydania novej ponuky alebo do odvolania.
Zistiť viac

Vyplňte recenziu a môžete vyhrať mixér

Kúpili ste si niektorý z našich spotrebičov? Až ho doma zapojíte a vyskúšate, vyplňte nám, prosím, recenziu. Zaujíma nás, ako vám naše spotrebiče pomáhajú zvládať každodennú starostlivosť o domácnosť. A zaujíma to aj ostatných, ktorí o kúpe ešte len uvažujú. Každého recenzenta zaradíme do pravidelného žrebovania o fitnes mixér Explore 7.

Zistiť víac

Exkluzívne kurzy varenia v multifunkčných parných rúrach

  • Uvažujete o kúpe multifunkčnej parnej rúry alebo už jednu máte? Naučte sa ju ovládať tak, aby ste s jej pomocou vyčarovali tie najchutnejšie jedlá.
  • Ak si kúpite našu parnú rúru, získate exkluzívny kurz varenia pod vedením Martina Polláka v hodnote 69 eur ZADARMO!
  • Akcia sa vzťahuje na nákup u vybraných partnerov akcie.
Zistiť viac

Inšpirácia do vašej knižnice

Multifunkčná parná rúra rozšíri vaše kuchárske možnosti. Aby ste sa s novou rúrou mohli lepšie zoznámiť a vyskúšať jej funkcie, môžete sa inšpirovať v našej kuchárskej knihe, ktorú vám zadarmo pridáme k nákupu. Nájdete v nej originálne recepty na predjedlá, hlavné chody aj dezerty, aby ste mohli pripraviť skvelé kompletné menu.

Chcem kuchársku knihu