Čističky vzduchu

Čističky vzduchu

Váš domov je čistý, bez vírusov a baktérií

Do interiéru nevedomky vnášame množstvo nežiaducich mikroorganizmov. Prach či alergény sa dovnútra môžu dostať aj cez zatvorené okná. Čističky vzduchu Electrolux veľmi účinne a efektívne vyčistia vzduch vo vašej domácnosti, aby ste mohli dýchať zdravý a čerstvý vzduch.

Čistička vzduchu Pure A9

Každý deň si domov nevedomky prinášame množstvo nežiaducich mikroorganizmov. Aj cez zatvorené okná a dvere sa do interiéru dostáva prach a alergény, ktoré dýchame v našich domovoch. Čistička vzduchu Electrolux Pure A9 monitoruje čistotu domáceho prostredia a udržiava kvalitu vzduchu pomocou senzorov citlivých na prach, peľ, prchavé látky a vlhkosť.

Okamžite reaguje na zmeny

Jedinečná technológia PureSense neustále monitoruje kvalitu vnútorného aj vonkajšieho vzduchu a podľa toho automaticky upravuje rýchlosť čistenia. Vďaka farebnému signálu môžete na prvý pohľad zistiť aktuálny stav vzduchu vo vašej domácnosti.

Rovnomerné čistenie vzduchu

​Čistička vzduchu Pure A9 je vhodná aj pre veľké miestnosti s rozlohou až 92 m2. Technológia AirSurround vytvára plynulý špirálovitý pohyb vzduchu, ktorý sa lepšie a rovnomernejšie dostáva do celej miestnosti vrátane najvzdialenejších rohov. Táto účinná cirkulácia zabezpečuje až 3-krát rýchlejšie čistenie vzduchu ako predchádzajúce generácie týchto zariadení.

Mimoriadne tichá prevádzka

Čistička vzduchu Pure A9 pracuje veľmi ticho. Pri nízkej prevádzke dosahuje hladinu hluku iba 17 dBA, pri ktorej môžete spať alebo relaxovať. Dokonca aj pri plnom výkone si sotva všimnete jeho hlučnosť 49 dBA*, ktorá zodpovedá bežnej ľudskej konverzácii. *Merané vo vzdialenosti 1 m od prednej časti zariadenia.

Vynikajúca filtrácia

5-stupňový filtračný systém zabezpečuje všestranné čistenie vzduchu vo vašej domácnosti. Ak máte špecifické požiadavky na kvalitu vzduchu, môžete si vybrať z našej ponuky sezónnych filtrov. Každý z nich je tiež vybavený inteligentným štítkom, ktorý monitoruje jeho životnosť. Filtre tak môžete meniť a znova používať podľa aktuálnej situácie a potrieb.

Prispôsobí sa každej situácii

Každá domácnosť je jedinečná. Preto sme vyvinuli súpravu filtrov, ktoré vyhovujú špecifickým podmienkam a potrebám interiéru. U nás nájdete ten správny filter, či už pôjde o filtrovanie nepríjemných pachov, alergénov alebo prachových častíc PM2,5 a PM10.

Čističky vzduchu Well A5/A7

Sú štýlové a dôkladne čistia vzduch od nežiaducich látok. Môžete si ich jednoducho priniesť kamkoľvek, kde chcete tráviť čas v čistom prostredí bez alergénov.

Ľahká a prenosná

Čističku zo série Well A5 alebo Well A7 môžete použiť všade, kde ju práve potrebujete. Vďaka ľahkej konštrukcii ju môžete ľahko preniesť do inej miestnosti. Môžete ju umiestniť na podlahu alebo pripevniť na stenu. Minimalistický dizajn čističky v moderných farbách bude vyzerať dobre v každom interiéri. A vzhľad čističky si môžete ešte viac prispôsobiť svojmu vkusu pomocou dekoračnej súpravy*.

*Súprava sa predáva samostatne a obsahuje nohy, rukoväť a predný panel.

Systém 360° prúdenia vzduchu

Už za 7 minút* môžete vo svojej izbe dýchať čistejší vzduch. Systom 360° nasávania vzduchu (po celom prednom paneli) v kombinácii s 3D ventilátorom a účinnou filtráciou zabezpečuje rýchlu a efektívnu výmenu vzduchu.

*Na základe interného testovania vykonaného v roku 2020 v súlade s normou ANSI-AHAM AC-1-2015.

Tichý chod a výkonná filtrácia

Hladina hluku menej ako 24 dBA* je podobná jemnému dažďu a je navrhnutá tak, aby nerušila atmosféru vášho domova. Účinný filtračný systém dokáže zachytiť až 99,97 % mikročastíc prachu, peľu a alergénov, a až 92 % bežných prchavých organických zlúčenín. Vďaka senzorom na detekciu častíc (PM 1, 2,5, 10) a všetkých prchavých organických látok čističky Well A5/A7 upravujú rýchlosť čistenia vzduchu na základe zistených hodnôt vo vašej domácnosti.

Ovládanie cez aplikáciu

Vďaka mobilnej aplikácii Wellbeing máte vždy pod kontrolou kvalitu vzduchu vo svojej domácnosti. Môžete sledovať priebeh čistenia alebo dostávať informácie o životnosti filtrov.

Prispôsobí sa každej situácii

Vyvinuli sme súpravu filtrov, ktoré vyhovujú špecifickým podmienkam a potrebám interiéru. Či už ide o filtrovanie nepríjemných pachov, alergénov alebo malých prachových častíc.

Čistička vzduchu Flow A3

Malá, ale výkonná. Ak žijete v menšej domácnosti, nemáte miesta nazvyš a napriek tomu chcete tráviť čas v čistom a zdravom prostredí, čistička vzduchu Flow A3 je tou správnou voľbou.

Ideálna do malých domácností

Čistička vzduchu Flow A3 je vhodná pre miestnosti s plochou do 40 m2 (podľa švédskej normy pre výmenu vzduchu za hodinu). Čistý vzduch sa špirálovite šíri smerom nahor, a tak účinnejšie cirkuluje v celej miestnosti. Dostane sa všade, aj do tých najodľahlejších rohov. Čistička je ľahká a prenosná, takže si ju môžete ľahko vziať so sebou kamkoľvek potrebujete.

Tichá a pohotová

Čistička vzduchu Flow A3 reaguje na zmeny kvality vzduchu a automaticky upravuje rýchlosť ventilátora na účinné čistenie, aby ste si mohli naplno užívať domáce pohodlie. V minimálnom režime dosahuje hladinu hluku len 26 dBA*. Ani pri maximálnych otáčkach vás však nebude príliš rušiť, pretože hladina hluku 50 dBA* sa dá prirovnať ku konverzácii pri večeri v reštaurácii.

*Merené 1 m od prednej strany čističky.

Intuitivne ovládanie

Kompaktná čistička vzduchu Flow A3 sa ľahko zmestí do stiesnených priestorov a jej intuitívne dotykové ovládanie uľahčuje nastavenie požadovanej funkcie. Prináša do vášho domova pocit pohodlia a vytvára zdravé prostredie.

Jednoduchá výmena filtra v čističke Pure A9

Okrem vlastnej 5-stupňovej filtrácie, ktorá je veľmi všestranná, môžete pridať ďalší filter, ktorý si poradí so špecifickými požiadavkami na čistenie vzduchu - od vírusov a baktérií, peľu a zvieracích alergénov, jemných prachových častíc atď. Každý filter má štítok, ktorý sleduje jeho životnosť, aj keď filter po určitom čase vyberiete a znova použijete.

Výmena filtrov v čističke vzduchu Well A5/A7

Na výber máte niekoľko rôznych filtrov, ktoré môžete meniť podľa ročného obdobia alebo aktuálnych podmienok. Zmena je jednoduchá, rýchla a intuitívna. Okrem toho je životnosť každého filtra monitorovaná inteligentným štítkom, čo znamená, že aj po vybratí filtra a jeho opätovnom použití máte kontrolu nad tým, ako dlho ho môžete používať.

Čističky vzduchu Electrolux Well A7 s filtrom Breeze

Čisté a zdravé prostredie zabezpečuje univerzálny filter Breeze a 5-stupňový systém čistenia vzduchu, ktorý zachytí až 99,97 % častíc s veľkosťou 0,3 mikrometra (μm). Filtre môžete meniť sezónne a vďaka inteligentnému štítku budete vždy vedieť o ich životnosti.