Užívajte si čistý a zdravý domov

Možno vás to prekvapí, ale kvalita vzduchu vo vašej domácnosti môže byť aj niekoľkonásobne horšia než vonku na ulici. V uzavretom priestore ste vystavení vyššej koncentrácii peľov, prachu a rôznych alergénov. Nenechajte sa nimi otravovať a zaobstarajte si voľne stojacu čističku vzduchu Electrolux.

Získajte za nákup čističky vzduchu mixér Electrolux

Čističky vzduchu Electrolux získali prestížne ocenenie za dizajn, majú vysokoúčinnú filtráciu, výborný dosah a pracujú tak ticho, že vás nebudú rušiť ani pri spánku. Kúpte si niektorý z vybraných modelov a získate k nemu praktického pomocníka do kuchyne zadarmo pre váš zdravý životný štýl.

  • V závislosti od konkrétneho modelu čističky vzduchu dostanete k nákupu buď fitness mixér PerfektMix alebo tyčový mixér Create.
  • Najneskôr do 14 dní od dátumu nákupu je nutné vyplniť registráciu na cisticka.moj-electrolux.sk, ku ktorej budete potrebovať digitálnu kópiu dokladu o zaplatení vystaveného predajcom.
  • Akcia platí od 1. 11. 2021 do 31. 12. 2021 u vybraných predajcov.

Inteligentná a tichá Pure A9

Dizajnová čistička vzduchu Pure A9 sa stane ozdobou a tichým strážcom čistého vzduchu vo vašej domácnosti. Všestranné čistenie zaisťuje 5-stupňová filtrácia, ktorá s pomocou antibakteriálnej látky a filtrov neutralizuje až 99,9 % baktérií. Technológia PureSense inteligentne a automaticky reaguje na zmeny kvality vzduchu a technológia AirSurround dosiahne do všetkých kútov miestnosti. To všetko s minimálnou hladinou hluku 17 dB (A). Použitím sezónnych filtrov si čistenie prispôsobíte na mieru svojim potrebám.

Modely zaradené do akcie: PA91-604GY, PA91-604DG, PA91-404GY a PA91-404DG.

K nákupu týchto modelov získate po registrácii ako darček tyčový mixér Create.

Štýlová a výkonná Well A5/A7

Ľahká, prenosná a prispôsobiteľná – môžete ju postaviť na zem alebo zavesiť na stenu a ušetriť tak miesto na podlahe. Pomocou dekoračných súprav jednoducho zladíte ich vzhľad s vaším interiérom. Čističky vzduchu zo série Well A7 s 5-stupňovou filtráciou zachytí až 99,97 %* častíc od veľkosti 0,3 μm. Tieto pokročilé systémy čistenia vzduchu spoľahlivo odstránia pele, neutralizujú vírusy a baktérie a okamžite reagujú na zvieraciu srsť. Vzduch v miestnosti tak dokážu vyčistiť už za 7 minút**.

Modely zaradené do akcie: WA71-305DG, WA71-305GY, WA51-304WT.

K nákupu týchto modelov získate po registrácii ako darček mixér PerfektMix.

* Na základe externých testov z roku 2020 podľa normy STP0014 Rev 09, v súlade s predpismi US FDA GMP 21CFR, časťami 210, 211 a 820. **Na základe interných testov podľa normy ANSI-AHAM AC-1-2019 v roku 2020. Čas čistenia je výsledkom testu vykonanom pri najvyššej rýchlosti ventilátora v miestnosti s rozlohou 10 m2.

Flow A3 s plynulou cirkuláciou vzduchu

Flow A3 je kompaktná a intuitívna čistička vzduchu, ktorá je ideálna do menších domácností. Špirálové prúdenie vzduchu smerom nahor zaisťuje efektívnu cirkuláciu čistého vzduchu. Viacstupňový filter dokáže zachytiť mikročastice prachu (PM 2,5) a škodlivé látky.

Model zaradený do akcie: FA31-201GY.

K nákupu modelu získate po registrácii fitness mixér PerfektMix ako darček.

Napíšte recenziu a vyhrajte

Podeľte sa s ostatnými o svoju skúsenosť s novou čističkou vzduchu a napíšte na ňu recenziu. Každý týždeň losujeme jedného šťastlivca, ktorý od nás získa stolný mixér Explore 7.