Tyčové vysávače

Vysávače Ergorapido a UltraPower

Žiarivo čistá podlaha už za okamih

Zoznámte sa s prednosťami tyčových vysávačov Ergorapido a UltraPower a vysávajte rýchlo, štýlovo a pohodlne.

Peniaze späť pri nákupe tyčových vysávačov

 • Kúpte si niektorý z vybraných modelov tyčových vysávačov Ergorapido alebo Pure F9 a svoj nový spotrebič si zaregistrujte do 14 dní od nákupu.
 • Podľa obstarávacej ceny vám vrátime až 90 eur na váš bankový účet.
 • Akcia trvá od 1. 3. do 30. 4. 2019 u vybraných predajcov.

Ergorapido: Kdekoľvek. Kedykoľvek. Okamžite.

Akumulátorový model Ergorapido patrí v Európe dlhodobo medzi najobľúbenejšie tyčové vysávače. Popularitu si vyslúžil nielen vďaka svojmu výkonu, ale aj štýlovému dizajnu.

Unikátny patentovaný systém BrushRollClean™ umožňuje jednoduché a rýchle odstraňovanie vlákien a vlasov namotaných na rotačnej kefe v hubici vysávača. Stačí stlačiť pedál a namotané vlákna sa prerežú a odsajú do nádoby na prach. Úzka konštrukcia predurčuje vysávač na použitie v obmedzenom priestore, zaisťuje jednoduchú manipuláciu aj bezproblémové upratovanie ťažko dostupných miest.

Vďaka systému 2 v 1 navyše jednoducho premeníte tyčový vysávač na ručný. Dva vysávače vám nestačia? Môžete k nim pridať ešte špeciálnu elektrickú hubicu na zvieracie chlpy alebo dôkladné čistenie čalúnenia.

Mimoriadne výkonný akumulátor

Ergorapido je atraktívny zvonku, ale aj zvnútra. Ukrýva v sebe výkonný 18 V lítiový akumulátor, ktorý vysávaču dodáva ešte viac sacej sily na skutočne dôkladné upratovanie:

 • o 20 % viac sacieho výkonu,
 • plné nabitie zaberie len 4 hodiny,
 • doba prevádzky až 45 minút.
 • 1
  LED osvetlenie DustSpotter™

  Integrované osvetlenie LED zabezpečí pri upratovaní skvelý prehľad.

 • 2
  Komfortná manipulácia

  Ovládanie vysávača je pohodlné. Stačí len pootočiť rukoväť.

 • 3
  Samostatné státie

  Pri prerušení upratovania je možné vysávač zaparkovať vo stojacej pozícii.

Ergorapido 3 v 1: pre alergikov aj starostlivých majiteľov domácich miláčikov

Akumulátorový vysávač Ergorapido 3 v 1 je stvorený na rýchle a pohodlné upratovanie. Lítiová batéria je najvýkonnejšia vo svojej triede. Spolu s najmodernejšou elektronikou posilňuje výkon vysávača o 20 % a predlžuje výdrž vysávača až na 45 minút. Patentovaná rotačná kefa Brush Roll Clean™ pozbiera vlasy, vlákna a chlpy a jednoduchým zošliapnutím pedála zabezpečí ich uvoľnenie a okamžitému odsatie do nádoby na prach. Vďaka odnímateľnej ručnej jednotke si ľahko poradíte s nečistotami aj nad podlahou, teda na čalúnení, nábytku alebo v interiéri svojho vozidla.

Technologickou novinkou nového radu 3 v 1 sú dva špeciálne nástavce na ručnú jednotku: Ergorapido ANIMAL a Ergorapido ALLERGY.

Preč s roztočmi

Ergorapido 3 v 1 s nástavcom ALLERGY ocenia hlavne rodiny alergikov. Špeciálna elektrická hubica s unikátnou technológiou UV žiarenia účinne vysaje prach, baktérie a roztoče ukrývajúce sa v pohovke, v matraci alebo na vankúšoch. Nemusíte pritom manipulovať so žiadnym ťažkým spotrebičom. Nástavec pohodlne nasadíte na ručnú jednotku a jednoducho vysávate.

Chlpy sú vyriešené

Milujete svojho chlpatého miláčika, ale občas máte chuť ostrihať ho dohola? Nezúfajte. V každodennom boji s jeho pĺznucou srsťou vám pomôže tyčový vysávač Ergorapido 3 v 1 s nástavcom ANIMAL. Patentovaná hubica dôkladne pozbiera všetky chlpy na podlahe aj čalúnení.


UltraPower: Spokojnosť s čistotou. Kedykoľvek

Špičkový výkon, elegantný vzhľad a bleskové upratovanie vždy poruke. Tyčové vysávače UltraPower využívajú cyklónovú jednotku, aby ste mohli raz a navždy zabudnúť na vrecká na prach.

Systém BrushRollClean™ umožňuje jednoduché čistenie rotačnej kefy stlačením pedála. Diódy navyše osvetlia plochu pred vysávačom, aby ste mali ešte lepší prehľad.

Náhradný akumulátor

Vysávač UltraPower bol navrhnutý tak, aby vydržal vysávať čo najdlhšie. Kapacita jeho akumulátora však môže postupom času klesať. Preto vám prinášame možnosť jednoducho vymeniť starý akumulátor za nový bez toho, aby ste museli do vysávača akokoľvek zasahovať. Náhradné akumulátory sa vám budú hodiť aj v prípade, keď máte skutočne veľkú domácnosť alebo skrátka potrebujete na vysávanie dlhší čas.

 • 1
  LED osvetlenie DustSpotter™

  Integrované osvetlenie LED zabezpečí pri upratovaní skvelý prehľad.

 • 2
  Komfortná manipulácia

  Ovládanie vysávača je pohodlné. Stačí len pootočiť rukoväť.

 • 3
  Samostatné státie

  Pri prerušení upratovania je možné vysávač zaparkovať vo stojacej pozícii.


Predĺžte životnosť akumulátora správnou starostlivosťou

Garantovaná životnosť akumulátorov je 12 mesiacov. Aby ste zachovali životnosť akumulátorov čo najdlhšie a predišli poruche spôsobenej totálnym vybitím, dodržujte, prosím, nasledujúce pravidlá a pozrite si náš videonávod.

Ako postupovať:

1) Ihneď po skončení vysávania vždy umiestnite vysávač do nabíjacej stanice, aby sa akumulátor mohol dobiť.

2) Nabíjaciu stanicu nevyťahujte zo zásuvky – vysávač nechajte permanentne nabíjať.

Nabíjacia stanica, do ktorej je pri nabíjaní vysávač zapojený, je vybavená elektronikou na optimalizáciu nabíjania a spotreby energie v závislosti od stupňa nabitia akumulátora. Preto ani pri permanentnom nabíjaní nedochádza k zbytočnej spotrebe energie.

Naopak, ak necháte vysávač dlhší čas vybitý, môže sa akumulátor trvalo poškodiť. Bez pripojenia na zdroj totiž vysávač nemôže regulovať udržiavanie stavu akumulátora. Na takéto poškodenie sa nevzťahuje vyššie uvedená komerčná záruka.

Dodržiavaním uvedených pokynov predĺžite životnosť akumulátora vo vašom vysávači.