Tyčové vysávače

Vysávače Ergorapido a UltraPower

Žiarivo čistá podlaha už za okamih

Zoznámte sa s prednosťami tyčových vysávačov Ergorapido a UltraPower a vysávajte rýchlo, štýlovo a pohodlne.

Ergorapido: Kdekoľvek. Kedykoľvek. Okamžite.

Akumulátorový model Ergorapido patrí v Európe dlhodobo medzi najobľúbenejšie tyčové vysávače. Popularitu si vyslúžil nielen vďaka svojmu výkonu, ale aj štýlovému dizajnu.

Unikátny patentovaný systém BrushRollClean™ umožňuje jednoduché a rýchle odstraňovanie vlákien a vlasov namotaných na rotačnej kefe v hubici vysávača. Stačí stlačiť pedál a namotané vlákna sa prerežú a odsajú do nádoby na prach. Úzka konštrukcia predurčuje vysávač na použitie v obmedzenom priestore, zaisťuje jednoduchú manipuláciu aj bezproblémové upratovanie ťažko dostupných miest.

Vďaka systému 2 v 1 navyše jednoducho premeníte tyčový vysávač na ručný. Dva vysávače vám nestačia? Môžete k nim pridať ešte špeciálnu elektrickú hubicu na zvieracie chlpy alebo dôkladné čistenie čalúnenia.

Mimoriadne výkonný akumulátor

ErgoRapido je atraktívny zvonku, ale aj zvnútra. Ukrýva v sebe výkonný 18 V lítiový akumulátor, ktorý vysávaču dodáva ešte viac sacej sily na skutočne dôkladné upratovanie:

  • o 20 % viac sacieho výkonu,
  • plné nabitie zaberie len 4 hodiny,
  • doba prevádzky až 45 minút.
1
LED osvetlenie DustSpotter™

Integrované osvetlenie LED zabezpečí pri upratovaní skvelý prehľad.

2
Komfortná manipulácia

Ovládanie vysávača je pohodlné. Stačí len pootočiť rukoväť.

3
Samostatné státie

Pri prerušení upratovania je možné vysávač zaparkovať vo stojacej pozícii.


UltraPower: Spokojnosť s čistotou. Kedykoľvek

Špičkový výkon, elegantný vzhľad a bleskové upratovanie vždy poruke. Tyčové vysávače UltraPower využívajú cyklónovú jednotku, aby ste mohli raz a navždy zabudnúť na vrecká na prach.

Systém BrushRollClean™ umožňuje jednoduché čistenie rotačnej kefy stlačením pedála. Diódy navyše osvetlia plochu pred vysávačom, aby ste mali ešte lepší prehľad.

Náhradný akumulátor

Vysávač UltraPower bol navrhnutý tak, aby vydržal vysávať čo najdlhšie. Kapacita jeho akumulátora však môže postupom času klesať. Preto vám prinášame možnosť jednoducho vymeniť starý akumulátor za nový bez toho, aby ste museli do vysávača akokoľvek zasahovať. Náhradné akumulátory sa vám budú hodiť aj v prípade, keď máte skutočne veľkú domácnosť alebo skrátka potrebujete na vysávanie dlhší čas.

1
LED osvetlenie DustSpotter™

Integrované osvetlenie LED zabezpečí pri upratovaní skvelý prehľad.

2
Komfortná manipulácia

Ovládanie vysávača je pohodlné. Stačí len pootočiť rukoväť.

3
Samostatné státie

Pri prerušení upratovania je možné vysávač zaparkovať vo stojacej pozícii.Predĺžte životnosť akumulátora správnou starostlivosťou

Garantovaná životnosť akumulátorov je 12 mesiacov. Aby ste zachovali životnosť akumulátorov čo najdlhšie a predišli poruche spôsobenej totálnym vybitím, dodržujte, prosím, nasledujúce pravidlá a pozrite si náš videonávod.

Ako postupovať:

1) Ihneď po skončení vysávania vždy umiestnite vysávač do nabíjacej stanice, aby sa akumulátor mohol dobiť.

2) Nabíjaciu stanicu nevyťahujte zo zásuvky – vysávač nechajte permanentne nabíjať.

Nabíjacia stanica, do ktorej je pri nabíjaní vysávač zapojený, je vybavená elektronikou na optimalizáciu nabíjania a spotreby energie v závislosti od stupňa nabitia akumulátora. Preto ani pri permanentnom nabíjaní nedochádza k zbytočnej spotrebe energie.

Naopak, ak necháte vysávač dlhší čas vybitý, môže sa akumulátor trvalo poškodiť. Bez pripojenia na zdroj totiž vysávač nemôže regulovať udržiavanie stavu akumulátora. Na takéto poškodenie sa nevzťahuje vyššie uvedená komerčná záruka.

Dodržiavaním uvedených pokynov predĺžite životnosť akumulátora vo vašom vysávači.