Plnou parou

Plnou parou k lepšiemu pečeniu

Zvažujete kúpu novej rúry alebo sporáka? Spoľahnite sa na spotrebiče Electrolux. Ak si vyberiete našu multifunkčnú parnú rúru alebo sporák či rúru s funkciou PlusSteam, vrátime vám až 140 eur. Objavte výhody pary a ušetrite!

Ako na to?                         Zaregistrovať spotrebič

Od odmeny vás delia 3 jednoduché kroky

Chcete kvalitný spotrebič za rozumnú cenu? Tak na nič nečakajte, získanie odmeny si vyžaduje len 3 kroky a iba niekoľko minút vášho času.

1. Kúpte v období od 5. 3. do 7. 5. 2018 u vybraných predajcov spotrebič Electrolux zaradený do akcie. Hodnota nákupu musí zodpovedať stanovenému cenovému rozmedziu.

2. Nákup do 14 dní od dátumu nákupu zaregistrujte na adrese plussteam-cashback.moj-electrolux.sk. Budete potrebovať sériové číslo vášho nového spotrebiča a sken alebo fotku dokladu o nákupe.

3. Keď schválime registračné údaje, do 30 dní na vašom účte pribudne bonus vo výške až 140 eur.

Aké sú cenové rozmedzia?

Výška bonusu, ktorý vám v rámci akcie vrátime, závisí od hodnoty vášho nákupu. Môžete tak získať od 45 do 140 eur. Pozrite sa, aký bonus môžete očakávať:

  • Za nákup spotrebiča alebo kombinácie spotrebičov v celkovej predajnej cene od 339 eur do 380 eur získate bonus vo výške 45 eur.
  • Za nákup spotrebiča alebo kombinácie spotrebičov v celkovej predajnej cene od 381 eur do 730 eur získate 90 eur späť.
  • Za nákup spotrebiča alebo kombinácie spotrebičov v celkovej predajnej cene od 731 eur vám vrátime 140 eur.

Niečo na tej pare je

Para dodá surovinám vlhkosť, zvýrazní ich chuť a podčiarkne prirodzenú štruktúru každej ingrediencie. Pochutnajte si na šťavnatom steaku, chlebe či bagete s chrumkavou zlatistou kôrkou, alebo na zelenine, ktorá si uchová nielen prirodzenú farbu, ale aj cenné vitamíny. Varenie a pečenie s parou je praktické, zdravé, pohodlné, ale hlavne prináša chutné výsledky. Dodajte známym chutiam nový rozmer.