Predĺžená záruka

Predĺžená záruka

Objavte čaro jednoduchého a rýchleho upratovania s našimi tyčovými vysávačmi. Sú výkonné a získajú si vás hladkým manévrovaním a elegantným dizajnom. Vďaka špeciálnym nástavcom a príslušenstvu ich ocenia rodiny s deťmi, majitelia domácich maznáčikov aj alergici.

Tyčové vysávače v akcii

Predĺžená záruka v PLANEO Elektro

Ak si pôjdete po svoj nový tyčový vysávač Electrolux do siete predajní PLANEO Elektro, čaká tam na vás darček. Pri vybraných modeloch tyčových vysávačov Pure F9, Ergorapido a UltraPower vám predĺžime štandardnú záručnú lehotu o 1 rok.

  • Predĺžená záručná lehota sa týka modelov: PF91-6IMB, EUP84IGM, EER73DB, EER77SSM, EER7ALLRGY a EER7GREEN.
  • Akcia trvá od 7. 3. do 6. 5. 2019 exkluzívne v sieti predajní PLANEO Elektro.

PURE F9: Tyčový vysávač v úlohe hlavného vysávača

Náš tyčový vysávač Pure F9 si vo vašej domácnosti poradí so všetkým. Vďaka flexibilnej hlavnej jednotke a vyťahovacej hadici s ním môžete vysávať doslova od podlahy až po strop. Poradí si s prachom na nábytku aj hlboko pod ním a dôkladne vyčistí koberce i čalúnenie. Nízka hmotnosť, absencia kábla a ergonomický dizajn sú zárukou jednoduchého a pohodlného manévrovania aj vysoko nad podlahou. Pure F9 zvládne na jedno nabitie upratať až 180 m2.

Modely zaradené do akcie: PF91-6IMB

Ergorapido: Náš prvý a najoceňovanejší tyčový vysávač

Náš vlajkový model Ergorapido si obľúbilo 15 miliónov domácností a je jedným z našich najoceňovanejších vysávačov. Kvalitná lítiová batéria zaručuje dlhú výdrž vysávača a manévrovací systém EasyStear™ zase plynulý pohyb po podlahe a okolo nábytku. Špeciálne nástavce zbavia vašu domácnosť zvieracích chlpov a alergénov. S vyberateľnou ručnou jednotkou rýchlo upracete každodenné omrvinky a nečistoty z podlahy, nábytku i čalúnenia.

Modely zaradené do akcie: EER73DB, EER77SSM, EER7ALLRGY a EER7GREEN

Vysávač Pure F9 dokáže stáť samostatne v priestore. Kedykoľvek tak môžete prerušiť prácu, nechať ho stáť na mieste a potom pokračovať tam, kde ste skončili. Svojim atraktívnym vzhľadom vás v interiéri nijako neruší, skôr naopak. Za svoj výnimočný dizajn získal prestížne ocenenie iF Design Award 2019.

Bezkáblový vysávač Electrolux Ultrapower Lithium s 32,4 V lítiovým akumulátorom, hubicou PerformancePro™ a technológiou BrushRollClean™ je zárukou vynikajúceho výkonu a efektívnej 80-minútovej prevádzky.

V každodennom boji s alergénmi vám pomôže Ergorapido s výkonnou hubicou BedPro™. Je vybavená UV svetlom a zaisťuje dôkladné čistenie a odstraňovanie prachu nielen z pevných povrchov, ale aj z matracov a čalúnenia.

Ergorapido vyniká flexibilitou a funkčným dizajnom. Dokáže povysávať veľké plochy aj malé, ťažko prístupné priestory. S odnímateľnou ručnou jednotkou ľahko upracete kuchynský stôl, omrvinky na podlahe aj interiér svojho vozidla.

Nový Ergorapido 2 v 1 s lítiovými akumulátormi TurboPower a manévrovacím systémom 180° EasySteer™ sa postará o osviežujúcu čistotu vo vašej domácnosti deň čo deň.

Nový denimovo modrý Ergorapido 2 v 1 s lítiovými akumulátormi TurboPower a manévrovacím systémom 180° EasySteer™ sa postará o osviežujúcu čistotu vo vašej domácnosti deň čo deň.