Servis spotrebičov

Neviete si rady a potrebujete pomoc? Ak si potrebujete objednať servis veľkého spotrebiča, obráťte sa na naše zákaznícke centrum. Pre servis malých spotrebičov využite vyhľadávanie najbližšieho autorizovaného servisného strediska vo vašom okolí.

Veľké spotrebiče

Ak potrebujete objednať servis veľkých spotrebičov (napr. práčky, sušičky, rúry, varné panely, umývačky či chladničky), kontaktujte naše zákaznícke centrum na telefónnom čísle 00421 232 141 303 alebo prostredníctvom e-mailu zakaznicke.centrum@electrolux.com.

Pri objednávke servisu budete potrebovať nasledujúce údaje:

  • Dátum kúpy spotrebiča
  • Číslo modelu alebo výrobné číslo (PNC) – nájdete ho na typovom štítku, ktorý sa nachádza na spotrebiči.

Malé spotrebiče

V prípade problémov s malými spotrebičmi (vysávače, robotické vysávače, varné kanvice, hriankovače a pod.) využite naše vyhľadávanie najbližších servisných stredísk v okolí vášho bydliska.

Ako vyhľadať model spotrebiča alebo jeho výrobné číslo?

Číslo modelu alebo výrobné číslo (PNC) nájdete na typovom štítku, ktorý sa nachádza na spotrebiči. Nemôžete nájsť typový štítok? Pozrite si pomôcku pre jednotlivé spotrebiče.

NÁŠ PRÍSĽUB

Môžete nám dôverovať, že poskytneme starostlivosť najvyššej možnej kvality, a to každý deň. To je náš sľub vám. Po celej krajine máme dokonale vyškolených technikov. Naše tímy služieb zákazníkom sú priateľské, nápomocné a efektívne. A to z nás robí odborníka na to, aby vaša domácnosť znovu fungovala. Vaše spotrebiče nám pomáhajú, aby vaša domácnosť bola vaším domovom. A budeme sa snažiť, aby to tak aj zostalo.