Na práčke so sušičkou bliká LED kontrolka

Naposledy aktualizovaný 30.7.2020 6:39

Otázka

Na práčke so sušičkou bliká LED kontrolka

Vzťahuje sa k

  • práčka so sušičkou

Riešenie

  • Skontrolujte funkčné tlačidlá, ktoré môžu byť nastavené vopred na ovládacom paneli spotrebiča. Niektoré alebo všetky z týchto kombinácií kontroliek LED sa zapnú buď na začiatku alebo počas cyklu.
  • Ak sa na konci cyklu rozsvieti osvetlenie, je možné cyklus ukončiť. Skontrolujte, či sa dajú otvoriť dvierka alebo či je resetované počítadlo. Ak má spotrebič displej, skontrolujte, či svieti hlásenie „Koniec“. Nezabudnite, že trvá približne 3-5 minút, kým sa po skončení cyklu otvoria dvierka. Ide o preventívne opatrenie pre všetky práčky.
  • Cyklus mohol byť prerušený alebo náhodne pozastavený. Pokúste sa reštartovať cyklus stlačením tlačidla ŠTART/PRESTÁVKA.
  • Všetky chyby sú indikované blikajúcou LED kontrolkou, zvyčajne sprevádzanou chybovým kódom zobrazeným na displeji. V takomto prípade kontaktujte autorizované servisné stredisko.
Objednajte si servis
Objednajte si servis

V oblasti, v ktorej sa nachádzate, ponúkame službu Fixná cena opravy. O opravu sa postarajú kvalifikovaní servisní technici Electrolux. Spotrebič najprv skontrolujeme, poruchu vyriešime a v prípade potreby vymeníme súčiastky a diely. To všetko už za 174 € pre práčky, sušičky, varné panely, umývačky a vstavané kávovary alebo 135 € pre chladničky, sporáky, rúry, mikrovlnné rúry a odsávače.

Náhradné diely a príslušenstvo
Náhradné diely a príslušenstvo

Vyhľadajte si originálne náhradné diely pre spotrebič v našom e-shope a nechajte si ich doručiť priamo domov.