Ako prať džínsy

Naposledy aktualizovaný 15.5.2020 13:07

Perfektné džínsy nie sú len nevyhnutnou súčasťou šatníka, je to investícia. Ak im dáte správne množstvo lásky a starostlivosti, vaše džínsy sa s vekom zlepšujú a zlepšujú.


1. Ako prať džínsy bez vyblednutia

Nezabudnite oddeliť džínsy od bielych alebo iných svetlých odevov, pretože by mohli púšťať farbu. Ak je to možné, používajte náš program džínsy/denim na práčkách, ktorý je ideálny pre všetky druhy džínsov.


2. Pranie nových džínsov - skontrolujte štítok

Niektorí výrobcovia odporúčajú vykonať prvé pranie ručne: obráťte džínsy naruby, nalejte malé množstvo tekutého čistiaceho prostriedku do vody a nechajte ich namočené najmenej 45 minút, občas jemne premiešajte. Potom ich dôkladne opláchnite studenou vodou a nechajte ich vyschnúť. 


3. Čistiaci prostriedok na džínsy

Nezabudnite si svoje džínsy ošetrovať správnym čistiacim prostriedkom. Nájdete veľa pracích práškov, ktoré sú špeciálne namiešané pre farebné odevy. Tekuté pracé prostriedky alebo pracie kapsuly si rozumejú s džínsai najlepšie, pretože sú šetrnejšie k farbám.


Čistenie a ošetrovanie džínsov

Náš systém UltraCare ošetruje vaše džínsy, keď ich čistí. Na rozdiel od iných práčiek, ktoré miešajú čistiaci prostriedok a aviváž v bubne, náš exkluzívny systém ich premiešava skôr, ako sa voda dokonca dotkne odevu, aby sa dosiahli tie najlepšie pracie výsledky. 

Napíšte recenziu a vyhrajte
Napíšte recenziu a vyhrajte

Váš názor je pre nás veľmi dôležitý. Preto každého, kto na základe registrácie vyplní recenziu, automaticky zaradíme do pravidelného losovania o stolný mixér Explore 7.