Ako prať košele - tri tipy

Naposledy aktualizovaný 14.5.2020 14:54


Po generácie trendy prichádzali a odchádzali, ale biele košele boli vždy v móde. Teraz je ľahké udržať ich svieži, biely vzhľad aj bez chemického čistenia, stačí sa riadiť našimi tipmi.


1. Skontrolujte štítok

Pred praním rozopnite gombíky na košeli vrátane manžiet a golierov. Nezabudnite skontrolovať odporúčania na štítku, aby ste získali pokyny, týkajúce sa optimálnej teploty a základnej starostlivosti.2. Prací prostriedok vyberajte obozretne

Ak chcete, aby vaša košeľa vyzerala ako nová, použite na bielu bielizeň prací prášok s obsahom bielidla, aby biela ostala skutočne biela.


3. Ponechajte dostatok priestoru

Medzi odevmi a hornou stranou bubna nechajte medzeru na šírku rúk, aby ste ochránili vaše odevy pred zvyškami čistiaceho prostriedku, ktorý sa z tkanín dostatočne nevypláká. 


Aby boli vaše košele dlho ako nové

Vaše obľúbené košele toho zažijú veľa. Každodenný ruch a zhon zničí svieži pocit, ktorý máte radi. Aby ste predišli hodinám žehlenia, pridajte do pracieho programu fázu proti pokrčeniu.


Ohodnoťte svoj spotrebič
Ohodnoťte svoj spotrebič

Váš názor je pre nás dôležitý. Ceníme si každú recenziu, ktorá hodnotí používanie spotrebiča a výsledky, ktoré dosahuje. Budeme preto radi, ak sa aj vy podelíte o svoje skúsenosti so spotrebičom.