Ako prať prikrývky a páperové bundy

Naposledy aktualizovaný 15.5.2020 11:17

Ak sa dobre postaráte o svoje perie, perie sa dobre postará sa o vás. Pridanie sušiacich guľôčiek do bubna našich sušičiek PerfectCare zabraňuje zhlukovaniu peria po okrajoch bundy. Takže môžete zostať vždy v teple a suchu.


1. Na pranie používajte nízke teploty

Uistite sa, že ste páperové bundy vyprali na jemnom cykle a nastavili ste práčku na jeden ďalší cyklus pláknia, aby ste odstránili všetky stopy čistiaceho prostriedku.


2. Sušenie vankúšov, paplónov a páperových búnd v sušičke

Na dosiahnutie najlepšieho výsledku použite program na vlnu. Ak nemá vaša sušička program pre vlnu, vyberte si dlhý cyklus pri strednej teplote a pomocou sušiacich guľôčiek zabezpečíte, že oblečnie bude nadýchané a voňajúce. Nevyberajte ho zo sušičky, kým nebude 100% suché.


3. Chráňte povrch páperových búnd

Perte páperové bundy oddelene od ostatných odevov, s prázdnymi vreckami, uzavretými suchými zipsami a zipsami, aby ste predišli poškodeniu povrchového materiálu.


Technológia 3DSense pre presné sušenie

CycloneCare s technológiou 3DSense sušia vaše oblečenie mimoriadne opatrne. Číta vlhkosť hlboko vo vnútri odevov pomocou senzorov na detekciu vlhkosti až 5 centimetrov hlboko do oblečenia. Keď tradičné sušičky indikujú, že je bunda suchá, 3DSense pokračuje, až kým sa dokonca ani viacvrstvé odevy nevysušia presne - nevyžaduje žiadne ďalšie sušenie vzduchom. Vďaka tomu si bunda udržuje svoj vzhľad a poskytuje až o 30% vyššiu tepelnú izoláciu v porovnaní s bundou sušenou na vzduchu.Ohodnoťte svoj spotrebič
Ohodnoťte svoj spotrebič

Váš názor je pre nás dôležitý. Ceníme si každú recenziu, ktorá hodnotí používanie spotrebiča a výsledky, ktoré dosahuje. Budeme preto radi, ak sa aj vy podelíte o svoje skúsenosti so spotrebičom.