Čistenie bubnových sušičiek filtrov a kondenzátora

Naposledy aktualizovaný 21.5.2020 9:14
   • Filter spotrebiča sa nachádza v dvierkach alebo otvore dvierok. Filter vyberte z držiaka. Vlákna môžete jednoducho odstrániť pretieraním pozdĺž filtra.
   • Po vyčistení filter vložte späť do držiaka. Spotrebič je teraz pripravený na používanie.
   • Ak máte sušičku s kondenzátorom alebo tepelným čerpadlom, musíte tiež vyčistiť dno spotrebiča. Pozrite si návod na obsluhu.
   • Ak sú filtre nadmerne znečistené alebo majú vodný kameň, musíte ich umyť pod tečúcou vodou alebo odstrániť vodný kameň. Ak po vyčistení podržíte filtre oproti svetlu, mali byť priehľadné.

Ak sa filtre nedajú vyčistiť, môžete ich vymeniť. Filtre môžete kúpiť v internetovom obchode.

 

Objednajte si servis
Objednajte si servis

V oblasti, v ktorej sa nachádzate, ponúkame službu Fixná cena opravy. O opravu sa postarajú kvalifikovaní servisní technici Electrolux. Spotrebič najprv skontrolujeme, poruchu vyriešime a v prípade potreby vymeníme súčiastky a diely. To všetko už za 174 € pre práčky, sušičky, umývačky a vstavané kávovary alebo 135 € pre chladničky, varné panely, sporáky, rúry, mikrovlnné rúry a odsávače.

Náhradné diely a príslušenstvo
Náhradné diely a príslušenstvo

Vyhľadajte si originálne náhradné diely pre spotrebič v našom e-shope a nechajte si ich doručiť priamo domov.

Ohodnoťte svoj spotrebič
Ohodnoťte svoj spotrebič

Váš názor je pre nás dôležitý. Ceníme si každú recenziu, ktorá hodnotí používanie spotrebiča a výsledky, ktoré dosahuje. Budeme preto radi, ak sa aj vy podelíte o svoje skúsenosti so spotrebičom.