Ako prať košele - tri tipy

Naposledy aktualizovaný 14.5.2020 14:54


Po generácie trendy prichádzali a odchádzali, ale biele košele boli vždy v móde. Teraz je ľahké udržať ich svieži, biely vzhľad aj bez chemického čistenia, stačí sa riadiť našimi tipmi.


1. Skontrolujte štítok

Pred praním rozopnite gombíky na košeli vrátane manžiet a golierov. Nezabudnite skontrolovať odporúčania na štítku, aby ste získali pokyny, týkajúce sa optimálnej teploty a základnej starostlivosti.2. Prací prostriedok vyberajte obozretne

Ak chcete, aby vaša košeľa vyzerala ako nová, použite na bielu bielizeň prací prášok s obsahom bielidla, aby biela ostala skutočne biela.


3. Ponechajte dostatok priestoru

Medzi odevmi a hornou stranou bubna nechajte medzeru na šírku rúk, aby ste ochránili vaše odevy pred zvyškami čistiaceho prostriedku, ktorý sa z tkanín dostatočne nevypláká. 


Aby boli vaše košele dlho ako nové

Vaše obľúbené košele toho zažijú veľa. Každodenný ruch a zhon zničí svieži pocit, ktorý máte radi. Aby ste predišli hodinám žehlenia, pridajte do pracieho programu fázu proti pokrčeniu.


Napíšte recenziu a vyhrajte
Napíšte recenziu a vyhrajte

Váš názor je pre nás veľmi dôležitý. Preto každého, kto na základe registrácie vyplní recenziu, automaticky zaradíme do pravidelného losovania o stolný mixér Create 4.