Ako prať oblečenie, aby sa zachovali farby

Naposledy aktualizovaný 14.5.2020 15:02

Farba môže vyblednúť a stratiť svoju sýtosť rýchlejšie ako tmavé alebo biele oblečenie. Ak ich však budete prať opatrne, vydrží farba vášho obľúbeného oblečenia dlhšie.


1. Prať farebené a biele oblečenie spolu?

Odporúčame vám, aby ste svoje odevy roztriedili podľa farby - svetlé oblečenie, ako je fialové, červené a oranžové dať prať spolu, a takisto môžete prať spolu modré a zelené oblečenie. Biele samostatne - a ak máte farebné oblečenie, ktoré s ničím neladí, radšej ho vyperte ručne.


2. Postarajte sa o škvrny

Niektoré škvrny vyžadujú trochu ďalšej starostlivosti a pozornosti: odev skontrolujte a na škvrnu naneste malé množstvo tekutého čistiaceho prostriedku a potom jemne preperte vo vode. Vyvarujte sa programom s vysokými teplotami, pretože by mohli trvalo zapečatiť akékoľvek škvrny alebo zafarbenie.


3. Ak máte pochybnosti - perte oblečenie prevrátené naruby

Odevy vždy prevráťte naruby, aby ste minimalizovali odieranie vlákien a nezabudnite nechať medzeru medzi bielizňou a hornou časťou bubna, ktorá je aspoň na šírku ruky. Vyberte si nízku teplotu; jemný alebo stredný prací cyklus (maximálne 30).


Ako prať oblečenie bez vyblednutia farieb?

Náš systém ColourCare čistí vodu, takže čistiace prostriedky pracujú efektívne, dokonca aj pri nízkych teplotách. Jemné, ale dôkladné čistenie udržuje farby vašich odevov tak svetlé ako v deň, keď ste ich kúpili. Je to všetko o vode. Unikátny filtračný systém odstraňuje škodlivé minerály a nečistoty pre šetrné, ale dôkladné čistenie. Tieto výsledky pochádzajú z testu stálosti farieb uskutočneného na polyestere počas 50 pracích cyklov pri 30 stupňoch. S farbami ColourCare farby nezmiznú,

Napíšte recenziu a vyhrajte
Napíšte recenziu a vyhrajte

Váš názor je pre nás veľmi dôležitý. Preto každého, kto na základe registrácie vyplní recenziu, automaticky zaradíme do pravidelného losovania o stolný mixér Create 4.