Ako prať prikrývky a páperové bundy

Naposledy aktualizovaný 3.1.2022 7:43

Ak sa dobre postaráte o svoje perie, perie sa dobre postará sa o vás. Pridanie loptičiek do bubna našich sušičiek PerfectCare zabraňuje zhlukovaniu peria po okrajoch bundy. Takže môžete zostať vždy v teple a suchu.


1. Na pranie používajte nízke teploty

Uistite sa, že ste páperové bundy vyprali na jemnom cykle a nastavili ste práčku na jeden ďalší cyklus pláknia, aby ste odstránili všetky stopy čistiaceho prostriedku.


2. Pranie vankúšov, paplónov a páperových búnd v práčke

Na dosiahnutie najlepšieho výsledku použite program na vlnu. Ak nemá vaša práčka program pre vlnu, vyberte si dlhý cyklus pri strednej teplote a potom pomocou loptičiek pri sušení v sušičke zabezpečíte, že oblečnie bude nadýchané. Nevyberajte ho zo sušičky, kým nebude 100% suché.


3. Chráňte povrch páperových búnd

Perte páperové bundy oddelene od ostatných odevov, s prázdnymi vreckami, uzavretými suchými zipsami a zipsami, aby ste predišli poškodeniu povrchového materiálu.


Technológia 3DSense pre presné sušenie

CycloneCare s technológiou 3DSense sušia vaše oblečenie mimoriadne opatrne. Číta vlhkosť hlboko vo vnútri odevov pomocou senzorov na detekciu vlhkosti až 5 centimetrov hlboko do oblečenia. Keď tradičné sušičky indikujú, že je bunda suchá, 3DSense pokračuje, až kým sa dokonca ani viacvrstvé odevy nevysušia presne - nevyžaduje žiadne ďalšie sušenie vzduchom. Vďaka tomu si bunda udržuje svoj vzhľad a poskytuje až o 30% vyššiu tepelnú izoláciu v porovnaní s bundou sušenou na vzduchu.Napíšte recenziu a vyhrajte
Napíšte recenziu a vyhrajte

Váš názor je pre nás veľmi dôležitý. Preto každého, kto na základe registrácie vyplní recenziu, automaticky zaradíme do pravidelného losovania o stolný mixér Explore 7.