Ako prať športové oblečenie

Naposledy aktualizovaný 15.5.2020 11:34

Odporúčame vám použiť program Šport, pretože je jemne vyladený pre športové odevy, takže ich účinnejšie perie. Dbajte na to, aby ste si vybrali ten správny prací prostriedok, ktorý bol špeciálne navrhnutý tak, aby odstraňoval odolné škvrny a eliminoval zápach.


1. Odstránenie škvŕn od potu

Bavlnené tričká absorbujú omnoho viac vlhkosti, takže ocenia trochu jemnejšej lásky a starostlivosti. Obráťte ich naruby a nalejte tekutý prací prostriedok na podpazušia. Nechajte vsiaknuť asi 30 minút, potom ho vyperte pri najvyššej teplote, ktorú umožňuje štítok.


2. Športový program

Športový program používajte vo vašej práčke aj v bubnovej sušičke *. Ak nemáte športový program, syntetický cyklus je veľmi podobný. Ak sú odevy silne zašpinené, nezabudnite pridať ďalšie plákanie. Pri sušení nezabudnite bavlnu oddeliť od syntetických vlákien, pretože absorbujú vlhkosť iným spôsobom.

* Iba pre vybrané produkty


3. Ako udržať vašu tašku na cvičenie v čerstvom stave

Medzi cvičeniami udržujte vašu tašku sviežu. Ak vo vrecku necháte pár vonných obrúskov do sušičky, udržíte ju voňavú. Nikdy nenechávajte športový odev ležať v taške. Vytiahnite ho čo najskôr, aj keď sa chystáte prať neskôr.


Čistenie a ošetrenie športového oblečenie

Náš systém UltraCare ošetruje vaše športové oblečenie. Na rozdiel od iných práčiek, ktoré miešajú prací prostriedok a aviváž v bubne, náš exkluzívny systém ich vopred premieša skôr, ako sa voda dotkne oblečenia, aby sa dosiahli co najlepšie výsledky prania.

Napíšte recenziu a vyhrajte
Napíšte recenziu a vyhrajte

Váš názor je pre nás veľmi dôležitý. Preto každého, kto na základe registrácie vyplní recenziu, automaticky zaradíme do pravidelného losovania o stolný mixér Explore 7.