Ako prať vlnu

Naposledy aktualizovaný 14.5.2020 14:01

Vlna, navrhnutá tak, aby vydržala roky, je veľkou investíciou, ak sa o ňu správne postaráte. Či už ide o nadčasový kabát alebo každodenný sveter, pomôžu vám tieto rady, aby vám odevy z vlny dlho robili radosť. 


1. Pranie vlny vo vašej práčke

Ak vaša práčka nemá cyklus na pranie vlny, odporúčame vám použiť cyklus prania za studena, ktorý imituje program "ručné pranie“. Vlnu vždy perte obrátenú naruby.


2. Vyberte si čistiaci prostriedok na vlnu obozretne

Nepoužívajte agresívne čistiace prostriedky, „biologické“ čistiace prostriedky obsahujúce enzýmy ani žiadne čistiace prostriedky obsahujúce bielidlá. Mal by sa použiť špeciálny čistiaci prostriedok na pranie vlny.


3. Ako správne skladovať vlnené odevy

Uložte si svetre zložené na pevnej podložke, aby ste ich ochránili pred napínaním. Ak ich musíte zavesiť, použite špeciálne navrhnuté vešiaky na pleteniny, aby ste im poskytli maximálnu podporu.


Vlnu vyperte a vysušte

Program na vlnu na našich práčkach PerfectCare je certifikovaný, program "vlna" musí byť rovnako jemný ako umývanie rúk. Naše sušičky DelicateCare tiež ponúkajú jedinečný cyklus na sušenie vlny. Špeciálna rýchlosť bubna udržuje vašu vlnu rozprostrenú na stene bubna. To vedie k dobrým výsledkom. Máte teda zaručené, že sa oblečenie nezrazí a je chránené proti zamotaniu a skrúteniu.

Napíšte recenziu a vyhrajte
Napíšte recenziu a vyhrajte

Váš názor je pre nás veľmi dôležitý. Preto každého, kto na základe registrácie vyplní recenziu, automaticky zaradíme do pravidelného losovania o stolný mixér Explore 7.