Udržujte svoje outdoor odevy nepremokavé

Naposledy aktualizovaný 15.5.2020 12:08

Špeciálne navrhnuté outdoor cykly Electrolux na našich práčkach a bubnových sušičkách pracujú synchrónne na obnovení ochrany odpudivosti vody v odevoch. Zjednodušte proces ich prania, aby ste si mohli outdoorové odevy užiť dlhšie.


1. Ako obnoviť nepremokavé odevy

Je dôležité outdoor odevy prať, pretože dýchacie schopnosti sa časom zhoršia. Najskôr vyprázdnite vrecká, zapnite zipsy apod.


2. Prací prostriedok vyberajte obozretne

Pridajte tekutý čistiaci prostriedok do pravého oddelenia (1) a vodu odpudzujúceho prostriedku do oddelenia na aviváž (2), aby ste pri poslednom plákaní obnovili odpudivosť vody. Nepoužívajte sypké pracie prášky, aviváž alebo bielidlá.


3. Program na outdoor oblečenie

Zapnite práčku na outdoor program. Ak vo vašej práčke nemáte outdoor program, nezabudnite do cyklu pridať ďalšie plákanie.


4. Vysušte v sušičke

Potom môžete bundu vložiť priamo do sušičky a zvoliť náš špeciálny program Outdoor. Kombinácia dvoch prvkov: správna teplota a čas obnovuje odpudivosť vody. 


Obnovte ochranu odpudivosti vody lepšie ako pri sušení vzduchom pomocou nového a inovatívneho programu DelicateCare System

S naším systémom DelicateCare je odpudivosť vody vášho špeciálneho outdoorového oblečenia zachovaná a obnovená lepšie ako pri sušení na vzduchu. DelicateCare upravuje teplotu a pohyb bubna tak, aby chránil textílie pred vonkajším opotrebovaním a zabezpečil správne množstvo tepla.Napíšte recenziu a vyhrajte
Napíšte recenziu a vyhrajte

Váš názor je pre nás veľmi dôležitý. Preto každého, kto na základe registrácie vyplní recenziu, automaticky zaradíme do pravidelného losovania o stolný mixér Explore 7.