Keď otvorím sušičku, je v nej veľa žmolkov/vlákien

Naposledy aktualizovaný 21.5.2020 14:35

Problém 

  • Keď otvorím sušičku, je v nej veľké množstvo vlákien a textilného prachu. Počas sušenia je normálne, že sa na bielizni zachytávajú vlákna, a nemožno tomu zabrániť. Tento jav veľmi závisí na náplni (napr. Nové uteráky, fleecové oblečenie, apod.). 

Platí pre 

  • odvetranú sušičku 
  • Kondenzačné sušičku 
  • Sušičku s tepelným čerpadlom 

Riešenie 

1. Vyčistite filtre v otvore dvierok. 

2. V prípade bubnovej sušičky s kondenzátorom či tepelným čerpadlom vyčistite kondenzátor, ktorý sa nachádza na spodnej strane vášho spotrebiča. 

3. V prípade odvetanej bubnovej sušičky skontroluje, či môže vzduch nerušene prúdiť cez odvetrávaciu hadicu a skrze všetky múry.

Ak vyššie uvedené rady nevyriešia problém, odporúčame vám vyžiadať si návštevu servisného technika. 

Upozornenie: Neodporúčame používať výrobok do doby, než je problém úplne odstránený. Odpojte výrobok od napájania a nepripájajte ho do doby, než si budete istí, že to je bezpečne uskutočniť.Objednajte si servis
Objednajte si servis

V oblasti, v ktorej sa nachádzate, ponúkame službu Fixná cena servisu. O opravu sa postarajú kvalifikovaní servisní technici Electrolux. Spotrebič najprv skontrolujeme, poruchu vyriešime a v prípade potreby vymeníme súčiastky a diely. Túto službu poskytujeme pre práčky, sušičky, varné panely, umývačky riadu, chladničky, vstavané kávovary, sporáky, odsávače, rúry a vstavené mikrovlnné rúry.

Náhradné diely a príslušenstvo
Náhradné diely a príslušenstvo

Vyhľadajte si originálne náhradné diely pre spotrebič v našom e-shope a nechajte si ich doručiť priamo domov.

Napíšte recenziu a vyhrajte
Napíšte recenziu a vyhrajte

Váš názor je pre nás veľmi dôležitý. Preto každého, kto na základe registrácie vyplní recenziu, automaticky zaradíme do pravidelného losovania o stolný mixér Create 4.