Jednoduchá údržba – s podporou smartfónu

Naposledy aktualizovaný 12.1.2023 11:42

Ak chcete dosiahnuť najlepší výkon umývania a dlhšiu životnosť vašej umývačky riadu, je dôležité sa o svoj spotrebič pravidelne starať. U spotrebičov Electrolux je to ľahké a intuitívne.

Využívaním aplikácie My Electrolux Kitchen cez QuickSelect môžete mať napríklad prehľad o spotrebe energie, dostávať upozornenia na údržbu spotrebiča alebo si ukladať obľúbené nastavenia. Keď ste pripojení, máte starostlivosť o spotrebič na dosah ruky.


Starostlivosť o spotrebič

Prostredníctvom aplikácie My Electrolux Kitchen dostanete upozornenie na údržbu (okrem čistenia ostrekovacieho ramena alebo filtra). Jednoducho postupujte podľa pokynov na obale čistiaceho balíčka, ako je znázornené na videu nižšie.


Čistenie filtra

Pravidelné čistenie filtra vašej umývačky riadu je základná a ľahká úloha, ktorá zaberie len niekoľko minút. Pozrite sa na video, kde zistíte pár krokov potrebných na zabezpečenie hladkého chodu stroja.


Čistenie ostrekovacích ramien

Po vybratí je možné obe ostrekovacie ramená (horné a spodné) vášho spotrebiča ľahko vyčistiť. Video ukazuje niekoľko jednoduchých krokov na zabezpečenie neobmedzeného prietoku vody a výkonu.


Čistenie gumového tesnenia

Čistenie gumového tesnenia okolo dvierok práčky je veľmi rýchle. Zistite, ako použitie základnej handričky na odstránenie všetkých nečistôt zaistí, že vaša umývačka bude fungovať čo najlepšie.


Ekologická spätná väzba

Funkcia Eco Feedback je skvelý spôsob, ako kontrolovať spotrebu vody a energie vašej umývačky. My Electrolux Kitchen App vám umožní upraviť každý umývací cyklus a nasmerovať vás k efektívnejším a udržateľnejším možnostiam. Ľahko čitateľný displej na vašom smartfóne vám povie, ako dlho bude každé umývanie trvať, a aktualizuje sa podľa vašej voľby v rámci QuickSelect.


Vzdialené ovládanie a kontrola

Hneď ako je vaša umývačka riadu pripojená k aplikácii My Electrolux Kitchen, máte neobmedzenú kontrolu nad jej funkciami. Vzdialená kontrola a ovládanie vám umožní upraviť výber programov, dobu behu alebo zvoliť obľúbené nastavenia z pohodlia vášho smartfónu. Všetky funkcie sú dostupné pomocou užívateľsky prívetivých ikon a ľahko čitateľného textu.


Upozornenia a alarmy

Vďaka pripojeniu Wi-Fi a aplikácii My Electrolux Kitchen je údržba vašej umývačky jednoduchá. Budete dostávať upozornenia, keď je nádrž na oplachovanie alebo soľ prázdna, alebo upozornenia, ak máte naliehavý problém, ako je únik vody. Najlepší výkon vašej umývačky je teraz oveľa jednoduchší.


Služby spoločnosti Electrolux

Ako pri každom spotrebiči Electrolux je ďalšia pomoc alebo výber príslušenstva v rámci voľby "Služby". S vaším smartfónom a aplikáciou My Electrolux Kitchen vám táto karta umožňuje nakupovať produkty pre starostlivosť o spotrebič prostredníctvom nášho WebShopu, riešiť prípadné problémy, sťahovať užívateľské príručky alebo nás priamo kontaktovať.

Objednajte si servis
Objednajte si servis

V oblasti, v ktorej sa nachádzate, ponúkame službu Fixná cena servisu. O opravu sa postarajú kvalifikovaní servisní technici Electrolux. Spotrebič najprv skontrolujeme, poruchu vyriešime a v prípade potreby vymeníme súčiastky a diely. Túto službu poskytujeme pre práčky, sušičky, varné panely, umývačky riadu, chladničky, vstavané kávovary, sporáky, odsávače, rúry a vstavené mikrovlnné rúry.