Odsávač pár nezačne pracovať

Naposledy aktualizovaný 2.12.2019 9:42

Ak nefungujú LED kontrolky/osvetlenia, najprv skontrolujte sieťové napájanie. Problém môže byť spôsobený zástrčkou, zásuvkou alebo elektrickým obvodom.

Ak je odsávač pár zapojený do zásuvky, pokúste sa do tejto zásuvky zapojiť malý spotrebič (napr. lampu alebo sviečku), aby ste skontrolovali, či spotrebič funguje. Ak nefunguje, mohlo by ísť o problém týkajúci sa elektriny špecifický pre zásuvku. Skontrolujte okruhový spínač alebo poistky.

Ak funguje napájanie, resetujte spotrebič tým, že ho odpojíte alebo vyberiete zástrčku zo sieťovej zásuvky. Potom počkajte 30 sekúnd a zasuňte zástrčku späť/obnovte napájanie odsávača pár.

Ak to nevyrieši problém, kontaktujte autorizované servisné stredisko.


Objednajte si servis
Objednajte si servis

V oblasti, v ktorej sa nachádzate, ponúkame službu Fixná cena opravy. O opravu sa postarajú kvalifikovaní servisní technici Electrolux. Spotrebič najprv skontrolujeme, poruchu vyriešime a v prípade potreby vymeníme súčiastky a diely. To všetko už za 174 € pre práčky, sušičky, varné panely, umývačky a vstavané kávovary alebo 135 € pre chladničky, sporáky, rúry, mikrovlnné rúry a odsávače.

Náhradné diely a príslušenstvo
Náhradné diely a príslušenstvo

Vyhľadajte si originálne náhradné diely pre spotrebič v našom e-shope a nechajte si ich doručiť priamo domov.