Ako používať aplikáciu s vašou rúrou Electrolux

Naposledy aktualizovaný 23.1.2024 9:53

Žena používa aplikáciu My Electrolux Kitchen s rúrou

Aplikácia My Electrolux Kitchen vás naučí lepšie využívať funkcie vašej inteligentnej rúry Electrolux, uľahčí vám kontrolu nad prípravou jedál a zlepší vaše kulinárske zručnosti vďaka funkcii asistovaného varenia. Vychutnajte si varenie bez námahy s vašou inteligentnou rúrou.

Ako začať s aplikáciou Electrolux

Čo budete potrebovať:

1. Stiahnite si do smartfónu aplikáciu Electrolux a pripojte k nej vašu rúru

2. Skontrolujte, či je vaša rúra pripojená k sieti Wi-Fi.

3. Povoľte vzdialené ovládanie (povoliť diaľkové ovládanie): Aby mohli funkcie aplikácie fungovať, je potrebné povoliť vzdialené ovládanie – to platí pre akúkoľvek funkciu, v ktorej aplikácia ovláda alebo mení nastavenia rúry. Diaľkové ovládanie je označené touto ikonou  . Pri niektorých rúrach stačí kliknúť na túto ikonu a povoliť diaľkové ovládanie. Na ostatných to povolíte v MENU v časti NASTAVENIA > PRIPOJENIA alebo NASTAVENIA > OVLÁDANIE NA DIAĽKU

Upozornenie: z bezpečnostných dôvodov sa diaľkové ovládanie po určitom čase automaticky vypne a možno ho budete musieť znova zapnúť pred začatím varenia.

Prehľad užitočných funkcií v aplikácii Electrolux 

Nasledujúci prehľad funkcií je iba orientačný a nemusí zodpovedať funkciám vášho modelu rúry. V aplikácii môžu byť k dispozícii aj ďalšie funkcie.

Začíname

Vzdialené monitorovanie – umožňuje prístup k rúre v aplikácii počas varenia, aby ste mohli sledovať nastavenia rúry a sledovať zostávajúci čas.

Kamera (CookView) – umožňuje vám sledovať priebeh varenia prostredníctvom kamery vnútri rúry. Ďalšie informácie o CookView

Vzdialené ovládanie – ak je povolené vzdialené ovládanie, môžete spustiť, zastaviť alebo zmeniť nastavenia rúry priamo z aplikácie, napr. spustiť, zastaviť alebo zmeniť nastavenia programu pečenia. Jednoduchým výberom rúry v aplikácii získate prístup k dostupným ovládacím prvkom.

To vám umožní zmeniť nastavenú teplotu uprostred pečenia alebo zapnúť gril, aby jedlo získalo zlatistú kôrku bez toho, aby ste museli ísť do kuchyne.

Upozornenia – príslušné upozornenia z vašej inteligentnej rúry môžete dostávať priamo v aplikácii, napríklad pre časovač rúry, ak sa počas varenia vyskytne chyba alebo budete upozornení na údržbu. Navyše, ak varíte na pare a v rúre dôjde voda, dostanete upozornenie v aplikácii.

Moja kuchárska kniha – uložte si do aplikácie svoje vlastné recepty vrátane programu varenia, času a teploty. Tieto nastavenia môžete tiež odoslať priamo do rúry, keď chcete variť svoj recept. Moju kuchársku knihu nájdete v aplikácii v sekcii Chuť.



Objavte viac

AssistedCooking – máte vybraný recept, ale neviete, aký program použiť? Funkcia asistovaného varenia vám poskytne dokonalý návod krok za krokom, aby ste dosiahli požadované výsledky. AssistedCooking nájdete v aplikácii v sekcii Chuť. Prečítajte si viac o AssistedCooking.

Hlasové ovládanie – teraz je vaša inteligentná rúra skutočne inteligentná. Môžete povoliť hlasové ovládanie a ovládať rúru iba pomocou hlasu, a mať tak voľné ruky na iné úlohy. Pozrite sa do sekcie Konektivita, kde nájdete ktoré systémy podporujeme a môžete začať.


Ďalšie informácie o konkrétnom modeli rúry nájdete v používateľskej príručke. Návod na použitie nájdete tu .

Napíšte recenziu a vyhrajte
Napíšte recenziu a vyhrajte

Váš názor je pre nás veľmi dôležitý. Preto každého, kto na základe registrácie vyplní recenziu, automaticky zaradíme do pravidelného losovania o stolný mixér Explore 7.