Ako používať aplikáciu s vašou rúrou Electrolux

Naposledy aktualizovaný 7.11.2023 10:53

Žena používa aplikáciu My Electrolux Kitchen s rúrou

Aplikácia My Electrolux Kitchen vás naučí lepšie využívať funkcie vašej inteligentnej rúry Electrolux, uľahčí vám kontrolu nad prípravou jedál a rozšíri váš kulinársky receptár o ďalšie recepty. Vychutnajte si varenie bez námahy s vašou inteligentnou rúrou.

Čo je aplikácia My Electrolux Kitchen a prečo by ste ju mali používať?

Aplikácia My Electrolux Kitchen slúži na vzdialené pripojenie k vašej rúre Electrolux, pomáha vám využiť jej funkcie na maximum a pozdvihne vaše kulinárske umenie. Svoju rúru môžete mať pod kontrolou odkiaľkoľvek, dokonca aj mimo vášho domova.

Funkcie ako diaľkové ovládanie, upozornenia a kamera vám poskytujú flexibilitu počas varenia bez toho, aby ste museli byť v kuchyni. Ďalšie možnosti, ako je hlasové ovládanie, asistované varenie, integrované recepty a rozpoznávanie obrazu vám umožňujú používať vašu inteligentnú rúru mnohými novými spôsobmi.

Aplikácia a jej funkcie sa neustále vyvíjajú a aktualizujú, takže je najlepšie začať aplikáciu používať a objavovať jej aktuálne  možnosti. Prehľad, ktorý vám pomôže začať, je uvedený nižšie.

Ako začať s aplikáciou My Electrolux Kitchen

Čo budete potrebovať:

1. Stiahnite si do smartfónu aplikáciu My Electrolux Kitchen a pripojte k nej vašu rúru

2. Skontrolujte, či je vaša rúra pripojená k sieti Wi-Fi

3. Povoľte vzdialené ovládanie (povoliť diaľkové ovládanie): Aby mohli funkcie aplikácie fungovať, je potrebné povoliť vzdialené ovládanie – to platí pre akúkoľvek funkciu, v ktorej aplikácia ovláda alebo mení nastavenia rúry. Diaľkové ovládanie je označené touto ikonou  . Pri niektorých rúrach stačí kliknúť na túto ikonu a povoliť diaľkové ovládanie. Na ostatných to povolíte v MENU v časti NASTAVENIA > PRIPOJENIA alebo NASTAVENIA > OVLÁDANIE NA DIAĽKU

Upozornenie: z bezpečnostných dôvodov sa diaľkové ovládanie po určitom čase automaticky vypne a možno ho budete musieť znova zapnúť pred začatím varenia.

Prehľad užitočných funkcií v aplikácii My Electrolux Kitchen

Nasledujúci prehľad funkcií je iba orientačný a nemusí zodpovedať funkciám vášho modelu rúry. V aplikácii môžu byť k dispozícii aj ďalšie funkcie.

Začíname

Vzdialené monitorovanie – umožňuje prístup k rúre v aplikácii počas varenia, aby ste mohli sledovať nastavenia rúry a sledovať zostávajúci čas.

Kamera (CookView) – umožňuje vám sledovať priebeh varenia prostredníctvom kamery vnútri rúry. Ďalšie informácie o CookView

Vzdialené ovládanie – ak je povolené vzdialené ovládanie, môžete spustiť, zastaviť alebo zmeniť nastavenia rúry priamo z aplikácie, napr. spustiť, zastaviť alebo zmeniť nastavenia programu pečenia. Jednoduchým výberom rúry v aplikácii získate prístup k dostupným ovládacím prvkom.

To vám umožní zmeniť nastavenú teplotu uprostred pečenia alebo zapnúť gril, aby jedlo získalo zlatistú kôrku bez toho, aby ste museli ísť do kuchyne.

Upozornenia – príslušné upozornenia z vašej inteligentnej rúry môžete dostávať priamo v aplikácii, napríklad pre časovač rúry, ak sa počas varenia vyskytne chyba alebo budete upozornení na údržbu. Navyše, ak varíte na pare a v rúre dôjde voda, dostanete upozornenie v aplikácii.

Moja kuchárska kniha – uložte si do aplikácie svoje vlastné recepty vrátane programu varenia, času a teploty. Tieto nastavenia môžete tiež odoslať priamo do rúry, keď chcete variť svoj recept. Moju kuchársku knihu nájdete v aplikácii v sekcii Chuť.

Recepty – aplikácia obsahuje aj knižnicu receptov vrátane nastavení rúry – aby vás inšpirovala, zmenila váš repertoár varenia a pomohla vám maximalizovať využitie funkcií rúry. Recepty nájdete v aplikácii v sekcii Chuť.

Objavte viac

AssistedCooking – máte vybraný recept, ale neviete, aký program použiť? Funkcia asistovaného varenia vám poskytne dokonalý návod krok za krokom, aby ste dosiahli požadované výsledky. AssistedCooking nájdete v aplikácii v sekcii Chuť. Prečítajte si viac o AssistedCooking.

Hlasové ovládanie – teraz je vaša inteligentná rúra skutočne inteligentná. Môžete povoliť hlasové ovládanie a ovládať rúru iba pomocou hlasu, a mať tak voľné ruky na iné úlohy. Pozrite sa do sekcie Konektivita, kde nájdete ktoré systémy podporujeme a môžete začať.

Vizuálne rozpoznávanie jedla (CamCook®) – ak urobíte snímku pomocou svojho inteligentného zariadenia, AI aplikácia dokáže rozpoznať jedlo a navrhnúť nastavenia (ktoré je možné v prípade potreby zmeniť) a poslať ich priamo do rúry. Ak ste odfotili svoje obľúbené recepty a pridali ich do Mojej kuchárskej knihy, aplikácia nájde vaše vlastné recepty a nastavenia. Funkciu CamCook® nájdete v aplikácii Moja kuchárska kniha. Viac o CamCook® sa dozviete v tomto článku.

Partnerstvá – Neustále pridávame ďalšie relevantné funkcie a podporu, aby sme umocnili váš zážitok z varenia prostredníctvom rôznych partnerstiev. Jedným z príkladov sú kolekcie receptov s dynamickým postupom varenia, ktoré vylepšia priebeh varenia. Preskúmajte tieto možnosti v sekcii Partnerstvá.

Ďalšie informácie o konkrétnom modeli rúry nájdete v používateľskej príručke. Návod na použitie nájdete tu .

Napíšte recenziu a vyhrajte
Napíšte recenziu a vyhrajte

Váš názor je pre nás veľmi dôležitý. Preto každého, kto na základe registrácie vyplní recenziu, automaticky zaradíme do pravidelného losovania o stolný mixér Explore 7.