Ako používať funkciu AssistedCooking v rúre Electrolux

Naposledy aktualizovaný 10.5.2023 10:50


Získajte prístup k funkcii AssistedCooking prostredníctvom aplikácie My Electrolux Kitchen a jednoducho vyberte jedlo, ktoré varíte. Rúra vás navedie na správny program a dĺžku času na dokonalé uvarenie jedla.Ak budete postupovať podľa týchto krokov, Asistované varenie (AssistedCooking) vám pomôže bez námahy dosiahnuť profesionálne výsledky:

KROK 1

Získajte prístup k funkcii AssistedCooking prostredníctvom aplikácie My Electrolux Kitchen.

KROK 2

Vyberte si svoje obľúbené jedlo z našej širokej ponuky. Pri niektorých jedlách sa môžete rozhodnúť použiť teplotnú sondu na sledovanie teploty jedla.

KROK 3

Vložte jedlo do rúry.

KROK 4

Rúra vás navedie na ideálny program a dĺžku času na dokonalú prípravu vášho jedla. Čas a teplotu je možné upraviť podľa vašej chuti, vďaka čomu budete mať plnú kontrolu.

KROK 5

Vyberte „Štart“.

KROK 6

Či už varíte vegánske lasagne alebo lahodného lososa, funkcia AssistedCooking vám pomôže bez námahy variť jedlá pri správnej teplote a nastaviť ideálny čas, aby bol váš pokrm vždy taký, ako ho máte radi.

Napíšte recenziu a vyhrajte
Napíšte recenziu a vyhrajte

Váš názor je pre nás veľmi dôležitý. Preto každého, kto na základe registrácie vyplní recenziu, automaticky zaradíme do pravidelného losovania o stolný mixér Explore 7.