Asistované varenie

Naposledy aktualizovaný 21.12.2022 9:29


Získajte prístup k funkcii AssistedCooking prostredníctvom aplikácie My Electrolux Kitchen a jednoducho vyberte jedlo, ktoré varíte. Rúra vás navedie na správny program a dĺžku času na dokonalé uvarenie jedla.



Ak budete postupovať podľa týchto krokov, Asistované varenie (AssistedCooking) vám pomôže bez námahy získať odborné sobré jedlo:

KROK 1

Získajte prístup k funkcii AssistedCooking prostredníctvom aplikácie My Electrolux Kitchen.

KROK 2

Vyberte si svoje obľúbené jedlo z našej širokej ponuky. Pri niektorých jedlách sa môžete rozhodnúť použiť teplotnú sondu na sledovanie teploty jedla.

KROK #3

Vložte jedlo do rúry.

KROK #4

Rúra vás navedie na ideálny program a dĺžku času na dokonalú prípravu vášho jedla. Čas a teplotu je možné upraviť podľa vašej chuti, vďaka čomu budete mať plnú kontrolu.

5. KROK

Vyberte „Štart“.

KROK č. 6

Či už varíte syrové vegánske lasagne alebo lahodného lososa, funkcia AssistedCooking vám pomôže bez námahy variť jedlá pri správnej teplote a ideálny čas, aby váš pokrm vždy bol tak, ako ho máte radi.

Napíšte recenziu a vyhrajte
Napíšte recenziu a vyhrajte

Váš názor je pre nás veľmi dôležitý. Preto každého, kto na základe registrácie vyplní recenziu, automaticky zaradíme do pravidelného losovania o stolný mixér Explore 7.