Asistované varenie

Naposledy aktualizovaný 10.3.2022 11:17


Získajte prístup k funkcii AssistedCooking prostredníctvom aplikácie My Electrolux Kitchen a jednoducho vyberte jedlo, ktoré varíte. Rúra vás navedie na správny program a dĺžku času na dokonalé uvarenie jedla.Ak budete postupovať podľa týchto krokov, Asistované varenie (AssistedCooking) vám pomôže bez námahy získať odborné sobré jedlo:

KROK 1

Získajte prístup k funkcii AssistedCooking prostredníctvom aplikácie My Electrolux Kitchen.

KROK 2

Vyberte si svoje obľúbené jedlo z našej širokej ponuky. Pri niektorých jedlách sa môžete rozhodnúť použiť teplotnú sondu na sledovanie teploty jedla.

KROK #3

Vložte jedlo do rúry.

KROK #4

Rúra vás navedie na ideálny program a dĺžku času na dokonalú prípravu vášho jedla. Čas a teplotu je možné upraviť podľa vašej chuti, vďaka čomu budete mať plnú kontrolu.

5. KROK

Vyberte „Štart“.

KROK č. 6

Či už varíte syrové vegánske lasagne alebo lahodného lososa, funkcia AssistedCooking vám pomôže bez námahy variť jedlá pri správnej teplote a ideálny čas, aby váš pokrm vždy bol tak, ako ho máte radi.

Ohodnoťte svoj spotrebič
Ohodnoťte svoj spotrebič

Váš názor je pre nás dôležitý. Ceníme si každú recenziu, ktorá hodnotí používanie spotrebiča a výsledky, ktoré dosahuje. Budeme preto radi, ak sa aj vy podelíte o svoje skúsenosti so spotrebičom.