CookView® – ako používať kameru na vašej rúre Electrolux

Naposledy aktualizovaný 23.1.2024 13:37

CookView® na telefóne v ruke
S CookView® sledujte, čo je vo vašej rúre, aj keď nemôžete byť v kuchyni. Integrovaná kamera vašej inteligentnej rúry vám vždy pomôže dosiahnuť dokonalé výsledky – dokonca aj zdiaľky. Táto funkcia je dostupná na vybraných modeloch rúr Electrolux.

Čo je CookView® a prečo by ste ho mali používať?

Kamera je integrovaná do rukoväte dvierok vašej rúry, smerom dovnútra rúry. Umožňuje vám sledovať priebeh varenia bez toho, aby ste museli fyzicky ísť k rúre a otvárať dvierka, aby ste sa pozreli na jedlo. Je to ideálne, ak chcete opustiť kuchyňu, ale potrebujete sledovať, ako sa vaše jedlo vyvíja, a zistiť, kedy sa blíži k dokonalému dokončeniu.

Ako používať kameru rúry CookView®

Čo budete potrebovať:

1. Musíte sa uistiť, že ste si do smartfónu nainštalovali aplikáciu Electrolux a pripojili k nej vašu rúru. Ak ste rúru ešte nepripojili, začnite tým.
2. Skontrolujte, či je vaša rúra pripojená k sieti Wi-Fi.

Prístup k fotoaparátu:

Začnete variť ako obvykle. Počas procesu varenia máte prístup k fotoaparátu prostredníctvom aplikácie. Potom uvidíte priamy prenos vášho jedla, ktoré sa pripravuje v rúre.

Tipy a triky

  • Môžete uložiť obrázok z kamery, zdieľať ho s ostatnými a aktualizovať zobrazenie kamery. Tieto funkcie nájdete v zobrazení kamery.
  • Ak je vaša kuchyňa veľmi svetlá, odrazy v skle dvierok rúry môžu obmedziť pohľad kamery. V takom prípade môžete použiť kryt kamery na zabránenie odrazu svetla s cieľom zlepšiť kvalitu obrazu. Ak ho chcete nainštalovať, zatlačte kryt kamery medzi sklo dvierok a rukoväť v strednej polohe. Dlhšie háčiky oprite o sklo a kratšie o zadnú časť rukoväte.
  • Ak obraz z kamery nie je v aplikácii úplne viditeľný, skontrolujte, či nie je zakrytá rukoväť kamery/dvierok a či je rúra pripojená k sieti Wi-Fi. Ak sa problém týka siete Wi-Fi a problém pretrváva, presuňte router čo najbližšie k rúre alebo zvážte zaobstaranie zariadenia na zlepšenie signálu Wi-Fi.


Ďalšie informácie o vašom konkrétnom modeli rúry nájdete v používateľskej príručke. Tu nájdete svoj návod na použitie.

Teraz, keď ste sa naučili všetko, čo je potrebné vedieť o funkcii CookView®, možno sa budete chcieť dozvedieť viac o tom, ako používať aplikáciu Electrolux s vašou inteligentnou rúrou.

Náhradné diely a príslušenstvo
Náhradné diely a príslušenstvo

Vyhľadajte si originálne náhradné diely pre spotrebič v našom e-shope a nechajte si ich doručiť priamo domov.

Napíšte recenziu a vyhrajte
Napíšte recenziu a vyhrajte

Váš názor je pre nás veľmi dôležitý. Preto každého, kto na základe registrácie vyplní recenziu, automaticky zaradíme do pravidelného losovania o stolný mixér Explore 7.