Upratovanie po svojom domácom miláčikovi - alebo ako sa zbaviť zvieracích chlpov

Naposledy aktualizovaný 15.4.2020 20:55

Milujeme domáce zvieratá. Nič sa nevyrobná odddanosti najlepšieho priateľa človeka - jedinou nepríjemnosťou je neustále vysávanie chlpov. Ak máte podlahy svetlej farby a plemeno, ktoré pĺzne, problém sa znásobuje. A čo keby existovali nejaké jednoduché triky na čistenie chlpov po domácich zvieratách?


Príšlušenstvo na odstránenie zvieracích chlpov

Pri čistení zvieracích chlpov ide predovšetkým o nástavce. Použitie bežnej hubice vášho vysávača neprináša požadované výsledky - najmä u vecí, ako sú pohovky a ťažko prístupné oblasti.


1. Mini Turbo hubica

Výkonná rotačná hubica s kefovacím válčekom pre maximálne zachytávanie chĺpkov a vlákien po domácich zvieratách. Navrhnuté pre ťažko vysávané povrchy, ako sú schody, nábytok a autosedačky.


2.Hubica s plyšovými lištami

Hubica s plyšovými lištami bola navrhnutá tak, aby efektívne odstraňovala chlpy domácich miláčikov zo všetkého textilného nábytku.Vonné obrúsky do sušičky 

Nemáte po ruke vysávač? Obrúsky do sušičky sú tým najlepším priateľom, keď odstraňujete chlpy od domácich zvierat z akéhokoľvek povrchu. Nevyčistia celý váš dom, ale keď ste pod tlakom, sú fantastické. Statická elektrina pomáha obrúskom priťahovať chlpy domácich miláčikov. Očistite si oblečenie, stoličku, stolovú dosku za pár sekúnd. Ako kúzlo.

Kúpte teraz