Váš sprievodca príslušenstvom vysávačov

Naposledy aktualizovaný 11.5.2020 12:34

Zaujímalo vás niekedy, čo všetko dokážu tie kefy a nástavce dodávané s vysávačom? Pozdravte svojich nových najlepších priateľov, pretože sú navrhnutí tak, aby uľahčili prácu pri mnohých bežných upratovacích úlohách v domácnosti.


Nástroj Electrolux 3 v 1

Niektoré z našich vysávačov sú dodávané s jediným nástrojom. Ale nebuďte vystrašení - je to švajčiarsky nôž príslušenstva vysávačov. Sú to tri nástroje v jednom - nástroj na oprašovanie, škárový nástroj a dokonca textilný nástroj. Poskytuje vám všetko, čo potrebujete, aby bol váš domov dokonale čistý.


Prachový nástroj

Začnime nástrojom na oprašovanie. Je perfektný na oprašenie niektorých z tých nepríjemnejších oblastí. Vďaka mäkkým štetinám je ideálny na odstránenie prachu z parapetov, tienidiel, obkladových dosiek atď. Môžete ho tiež použiť na vysávanie prachu z nábytku a iných predmetov, ktoré sa ľahko poškriabajú.


Škárový nástroj

Ako ste možno už uhádli podľa názvu, škárový nástroj je navrhnutý tak, aby sa dostal do tesných medzier, kde iné nástroje jednoducho nemôžu dosiahnuť. Je ideálny na čistenie v rohoch, okolo radiátorov a dokonca aj medzi pohovkami.


Látkový nástroj

Textilný nástroj udrží vaše čalúnenie ako nové. So vstavaným plyšovým pásom zdvihne prach, nečistoty a chĺpky zo všetkých textilných povrchov.

Ohodnoťte svoj spotrebič
Ohodnoťte svoj spotrebič

Váš názor je pre nás dôležitý. Ceníme si každú recenziu, ktorá hodnotí používanie spotrebiča a výsledky, ktoré dosahuje. Budeme preto radi, ak sa aj vy podelíte o svoje skúsenosti so spotrebičom.