Indukčné varné panely odolné proti poškriabaniu

Indukčné varné panely odolné proti poškriabaniu

SaphirMatt: krása, ktorá vydrží

Indukčné varné panely SaphirMatt odolávajú poškriabaniu štyrikrát lepšie ako bežné indukčné varné panely, preto si dlhšie zachovajú svoj elegantný vzhľad. Jedinečná povrchová úprava zabraňuje vzniku odtlačkov prstov a škvrny tak vyčistíte rýchlejšie ako pri bežných varných paneloch.

Objavte varné panely SaphirMatt: 4x odolnejšie proti poškriabaniu

Pokročilá technológia SaphirMatt od Electrolux zvyšuje odolnosť proti poškriabaniu a indukčné varné panely tak vydržia dlhšie ako nové. Testy ukázali, že oproti štandardným skleneným varným panelom je povrch odolný voči poškriabaniu od hrncov a panvíc až 4x viac.* Vyberte si indukčné varné panely SaphirMatt, vyberte si krásu, ktorá vydrží.

Menej škrabancov vďaka elegantnému sklu SaphirMatt

Sklo SaphirMatt v porovnaní s našimi štandardnými keramickými povrchmi varných panelov chráni varný panel pred poškriabaním. Elegantný čierny matný povrch je odolný voči odtlačkom prstov a škvrnám – takže váš varný panel bude dlhšie vyzerať ako nový.

Sklo odolné voči odtlačkom prstov sa ľahko čistí

Varný panel v matnom čiernom prevedení zaujme na prvý pohľad. Jedinečný povrch SaphirMatt je navyše odolný voči odtlačkom prstov a skracuje dobu čistenia. Kúpte si do svojej kuchyne elegantný dizajnový varný panel, ktorého údržba vám zaberie minimum času.**