Objavte

AirComfort

Chladnejšia a zdravšia domácnosť

Pokojne spiace žena, ktorú nebudí zvuk jej klimatizačnej jednotky

Takmer nepočuteľná klimatizácia

S klimatizáciou OptiBreeze sa môžete tešiť z čistého vzduchu a zdravého spánku. Má špeciálny režim na spánok, ktorý riadi úroveň teploty podľa vášho nočného harmonogramu. Popritom čistí vzduch od pachov, alergénov a baktérií. Môžete pokojne spať a budiť sa so zdravým pocitom, pretože vďaka vyspelým filtrom bude vzduch vždy čistý a svieži. To všetko pri takmer nepočuteľnej prevádzkovej hlučnosti 22 dB.

Klimatizačná jednotka Electrolux ChillFlex umiestnená v hale

Pohodlné chladenie kdekoľvek

Doprajte si čistý a svieži vzduch, kdekoľvek chcete. Prenosná klimatizačná jednotka ChillFlex sa ľahko premiestňuje vďaka hornému držadlu a praktickým kolieskam, ktoré nepoškriabu podlahu. Navyše snímač v diaľkovom ovládaní zabezpečuje zachovanie ideálnej teploty bez ohľadu na to, kde sa jednotka nachádza. Pre vaše maximálne pohodlie stačí, keď ho umiestnite vo svojej blízkosti.

Rodič a dieťa odpočívajú v chladnej a osviežujúcej domácnosti

Prenosná klimatizácia

Nech je vonku akékoľvek počasie, vy sa môžete cítiť odpočinutí a nabití energiou v pohodlnom domácom prostredí. Stačí si klimatizačnú jednotku vziať so sebou do spálne, pracovne alebo kamkoľvek, kde práve ste. Prenosná klimatizácia ChillFlex Plus je mobilná a poskytne vám osviežujúci vzduch, kedykoľvek ho budete potrebovať. Navyše vďaka modernému dizajnu skvele vyzerá a vďaka vynikajúcej energetickej úspornosti ponúka tiež skvelú účinnosť.

 Riadiaca skrinka WiFi ControlBox

Vychlaďte si domácnosť priamo z telefónu

S našou riadiacou skrinkou WiFi ControlBox vás bude doma vždy čakať dokonalá teplota. S jej pomocou môžete ovládať klimatizáciu vo vašej domácnosti na diaľku prostredníctvom vášho smartfónu. Môžete sledovať a nastavovať teploty a rýchlosť ventilátorov v každej miestnosti. Budete sa tak vždy vracať do pohodlia, ktoré vám poskytne len váš domov.

Teplejší a útulnejší domov

Dieťa sa zohrieva v útulnej domácnosti pred vonkajším chladom

Teplo po celý rok

Naše tepelné čerpadlo OptiBreeze typu vzduch-vzduch bolo navrhnuté a skonštruované vo Švédsku s dôrazom na to, aby vydržalo drsnú severskú zimu. Môžete tak zostať v teple a pohodlí, aj keď je vonku – 30 °C. Čerpadlo vyniká nízkou spotrebou energie a sotva počuteľnou hladinou prevádzkového hluku, takže vás v noci nebude budiť zima či teplo, hluk ani účty za energiu.

 • 1
  Nízka spotreba, nízke účty

  Energetická trieda A++ pri vykurovaní aj chladení vďaka optimalizovanému dizajnu výrobku

 • 2
  Systém PureO2

  Vysoko účinné čistiace komponenty zabezpečujú prostredie bez alergénov a nečistôt

 • 3
  Tichšia ako šepot

  Vďaka zvukovo izolačnému dizajnu môže pracovať celú noc

Svieži vzduch a svieži štýl

Klimatizácia Electrolux OptiBreeze X3 je ideálnou kombináciou dizajnu a funkčnosti. Úhľadný doplnok, ktorý spolu so sviežim, čistým vzduchom vnáša domov zdravie a pohodu.

 • 1
  Ocenený štýl

  Cena za najlepší dizajn vo svojej kategórii Red Dot Award

 • 2
  Systém PureO2

  Vysoko účinné čistenie vzduchu zbavuje prostredie alergénov a nečistôt

 • 3
  Komfort na jeden klik

  Nastavte ju tak, aby sa zapla alebo vypla v určitom čase