Objavte

Kolekcia Green Collection™

Vysávač UltraOne Green

UltraOne™ Green

Koberce, staré drevené podlahy, dlažba, betón – každá izba v domácnosti má svoj vlastný vzhľad a špecifické potreby. Z tohto dôvodu je vysávač UltraOne™ Green navrhnutý tak, aby zvládol všetky typy povrchov a zároveň zanechal za sebou čo najmenšiu environmentálnu stopu. Spoľahlivé riešenie, keď hľadáte uvedomelý, tichý a cenami ovenčený vysávač a požadujete maximálnu čistotu vo svojej domácnosti.

Vysávač UltraSilencer Zen Green

UltraSilencer™ Zen Green

Nedovoľte, aby vysávanie rušilo pohodu a pokoj vo vašej domácnosti. Vysávač UltraSilencer™ Zen Green sa výborne hodí do domácností, ktoré si cenia ticho a pokoj rovnako vysoko ako mimoriadnu čistotu. Vďaka hlučnosti, ktorá sa približuje tichu (58 dB), je ohľaduplný nielen k prírode, ale aj k vašim ušiam a tichučko a účinne vám pomôže s každodenným upratovaním.

Pôvabný vysávač PowerForce Green

PowerForce™ Green

Výkonný, ale elegantný. Vyspelý, ale s jednoduchým ovládaním. Vysávač PowerForce™ Green z recyklovaných plastov vám pomôže s čistením všetkých typov podláh. Môžete sa voľne pohybovať po celej domácnosti a vysávať každým možným smerom, a to vďaka kolieskam navrhnutým na 360° pohyb.

Vysávač SilentPerformer Cyclonic Green Electrolux

SilentPerformer Cyclonic™ Green

Starostlivosť o domácnosť by vás nemala zbytočne zaťažovať a obmedzovať. S ekologickým vysávačom SilentPerformer Cyclonic™ Green môžete počas vysávania aj telefonovať. Využite jeho pozoruhodnú silu bez vreciek na prach a zbavte sa prachu a špiny na podlahe aj nábytku. Dýchajte čistejší vzduch a užívajte si príjemnejší a zdravší domov.

Výkonný ale tichý vysávač SilentPerformer Green od spoločnosti Electrolux

SilentPerformer™ Green

Nedovoľte, aby vás domáce povinnosti v živote obmedzovali. Vysávač SilentPerformer™ Green je nápomocný pri alergiách a umožní vám upratať v každom rohu a na každej polici. Nemusíte mať pritom obavy, že budete hluční. Vysávač SilentPerformer™ Green sa v tichosti zapojí do upratovania vždy, keď to budete potrebovať.

Lítiová batéria hd turbopower

Vysávač je vybavený najvýkonnejšou batériou v danej triede, ktorá na jedno nabitie vydrží až 60 minút prevádzky.

Vysávač UltraPower Green

Vysávač UltraPower Green je vyrobený z 50 % z recyklovaných plastov a je vybavený funkciou nabíjania s automatickým vypnutím na úsporu energie. Je preto ideálnym pomocníkom pri pohotovom upratovaní pre každého, komu záleží na životnom prostredí.