Varný panel SensePro® vám dodá to správne kulinárske sebavedomie, či už pečiete na panvici, varíte alebo skúšate niečo úplne nové. Zoznámte sa s prvým varným panelom s bezdrôtovou teplotnou sondou bez batérie na precízne varenie.

Objavte svoj kulinársky talent

Bezdrôtová teplotná sonda meria teplotu v strede pokrmu a komunikuje s varným panelom, aby ste mohli variť, smažiť, dusiť, opekať a pripravovať pokrmy metódou sous-vide s absolútnou istotou.

Napríklad keď pečiete steak na panvici, stačí zadať stupeň prepečenia rare, medium alebo well-done, aby bol výsledok presne podľa vašich predstáv. Doprajte si fantastické jedlá každý deň.

Frying pan on stove
Salmon in pan

Žiadne hádanie, vždy maximálna precíznosť

Zoznámte sa so svojím novým šéfkuchárom, varným panelom SensePro® s technológiou sous-vide a objavujte nové spôsoby varenia. Vyskúšajte sous-vide a vychutnávajte si jedlá ako z prvotriednej reštaurácie.

Zoznámte sa so svojím novým šéfkuchárom

S podporou bezdrôtovej teplotnej sondy varného panela SensePro® môžete variť s absolútnou presnosťou napríklad aj metódou sous-vide. Stačí zadať teplotu a sonda ju odsleduje na stupeň presne.

Pozvoľná metóda sous-vide uchováva v pokrmoch chute a živiny a vyžaduje si dokonalé načasovanie, o ktoré sa perfektne postará varný panel. Navyše vám poskytne dosť času na to, aby ste stihli pripraviť ďalšie vynikajúce chody alebo prílohy.

Close-up pot

Špičkové výsledky dosiahnete len s profesionálnymi nástrojmi

Varný panel SensePro®

Naše varné panely radu SENSE sú vybavené inteligentnými funkciami, ktoré precízne sledujú a usmerňujú proces varenia, aby ste vy nemuseli hádať a tipovať. Pripravujte zakaždým vynikajúce jedlá.