Práčky kombinované so sušičkou

Práčky kombinované so sušičkou

Ušetrite čas pomocou práčky kombinovanej so sušičkou. Svoje odevy môžete vyprať a vysušiť na jeden raz tak dobre, ako v samostatných spotrebičoch.

Vaše štýlové oblečenie vyprané, vysušené a ošetrené v jednom cykle

Technológia UltraCare sa perfektne postará o jemnú bielizeň. Šetrne vyperie, dôkladne ošetrí a jemne vysuší každé vlákno, aby si vaše štýlové kúsky oblečenia zachovali svoj vzhľad a hebkosť oveľa dlhšie.

PerfectCare 800 s technológiou UltraCare

PerfectCare 800 s technológiou UltraCare

  • Technológia UltraCare vopred zmieša prací prostriedok a neskôr aviváž s vodou a zabezpečuje rýchlejšie, efektívnejšie pranie a účinnejšie pôsobenie aviváže.
  • Technológia DualCare zabezpečuje jemnú starostlivosť o bielizeň pri správnej teplote a s optimalizovaným pohybom bubna.
  • Technológia SteamCare so systémom FreshScent kombinuje jemnú paru s osviežujúcou vôňou na rýchle osvieženie jemného oblečenia.

Predĺžená záruka na motor invertor

  • Kúpte si v období od 1. 12. 2012 až do odvolania predajcu domácich spotrebičov značky Electrolux spotrebič z uvedených produktových kategórií s motorom typu invertor.
  • Spotrebič najneskôr do troch mesiacov od zakúpenia zaregistrujte cez náš registračný formulár.
  • A získajte tak certifikát predĺženej desaťročnej záruky..

Vyplňte recenziu a môžete vyhrať mixér

Kúpili ste si niektorý z našich spotrebičov? Až ho doma zapojíte a vyskúšate, vyplňte nám, prosím, recenziu. Zaujíma nás, ako vám naše spotrebiče pomáhajú zvládať každodennú starostlivosť o domácnosť. A zaujíma to aj ostatných, ktorí o kúpe ešte len uvažujú. Každého recenzenta zaradíme do pravidelného žrebovania o fitnes mixér PerfektMix.

Dvojitá starostlivosť, polovičný priestor

Výnimočné jemné pranie a sušenie zaručuje vynikajúcu starostlivosť aj o chúlostivé vlnené oblečenie. A skvelé je, že to všetko zvládne jeden spotrebič.