Sušičky

Nájdite najlepšiu sušičku, ktorá sa postará o vaše odevy, dokonca aj o jemné tkaniny, ako je vlna alebo hodváb.

Veľkosť a tvar sa nezmenia

Technológia DelicateCare prispôsobí teplotu a pohyb bubna aktuálnej tkanine, aby poskytla oblečeniu tú správnu starostlivosť. Vaše odevy nestratia svoju kvalitu a odolnosť voči vode** sa zachová a obnoví.

** Lepšie výsledky než pri sušení outdoorových odevov na vzduchu.

PerfectCare 800 s technológiou DelicateCare

  • Technológia DelicateCare prináša špeciálne cykly prispôsobené tak, aby si tkaniny zachovali svoje vlastnosti a funkčnosť.
  • Technológia GentleCare umožňuje sušiť oblečenie pri polovičnej teplote.
  • Technológia SensiCare obsahuje senzory, ktoré merajú vlhkosť bielizne a na základe nameraných hodnôt prispôsobujú čas sušenia.

Predĺžená záruka na motor invertor

  • Kúpte si v období od 1. 12. 2012 až do odvolania predajcu domácich spotrebičov značky Electrolux spotrebič z uvedených produktových kategórií s motorom typu invertor.
  • Spotrebič najneskôr do troch mesiacov od zakúpenia zaregistrujte cez náš registračný formulár.
  • A získajte tak certifikát predĺženej desaťročnej záruky..

Vyplňte recenziu a môžete vyhrať mixér

Kúpili ste si niektorý z našich spotrebičov? Až ho doma zapojíte a vyskúšate, vyplňte nám, prosím, recenziu. Zaujíma nás, ako vám naše spotrebiče pomáhajú zvládať každodennú starostlivosť o domácnosť. A zaujíma to aj ostatných, ktorí o kúpe ešte len uvažujú. Každého recenzenta zaradíme do pravidelného žrebovania o fitnes mixér Explore 7.

Obľúbené oblečenie sušte v sušičke

Naše sušičky nielenže neskutočne šetria čas, ale zároveň sú k vašim odevom aj mimoriadne ohľaduplné. Vďaka našej najlepšej technológii si teraz môžete užívať ten neodolateľný pocit hebkej a jemnej bielizne v celom svojom šatníku.