Sušičky

Nájdite najlepšiu sušičku, ktorá sa postará o vaše odevy, dokonca aj o jemné tkaniny, ako je vlna alebo hodváb.

Veľkosť a tvar sa nezmenia

Technológia DelicateCare prispôsobí teplotu a pohyb bubna aktuálnej tkanine, aby poskytla oblečeniu tú správnu starostlivosť. Vaše odevy nestratia svoju kvalitu a odolnosť voči vode** sa zachová a obnoví.

** Lepšie výsledky než pri sušení outdoorových odevov na vzduchu.

PerfectCare 800 s technológiou DelicateCare

PerfectCare 800 s technológiou DelicateCare

  • Technológia DelicateCare prináša špeciálne cykly prispôsobené tak, aby si tkaniny zachovali svoje vlastnosti a funkčnosť.
  • Technológia GentleCare umožňuje sušiť oblečenie pri polovičnej teplote.
  • Technológia SensiCare obsahuje senzory, ktoré merajú vlhkosť bielizne a na základe nameraných hodnôt prispôsobujú čas sušenia.

Naša najlepšia energetická trieda A+++ vo svojej triede

Sušičky Electrolux EcoLine sú naše energeticky najúčinnejšie sušičky s najlepším hodnotením vo svojej triede A+++, ktoré ušetria až o 68 % viac energie ako tradičné sušičky.* A dokonca aj vaše najchúlostivejšie tkaniny, ako je hodváb alebo vlna, sú chránené pred zrážaním vďaka sušeniu pri nízkej teplote.

*68 %: Vypočítané porovnaním ročnej spotreby energie našej 8 kg sušičky s technológiou tepelného čerpadla (energetická trieda A+++) s našou 8 kg kondenzačnou sušičkou (energetická trieda B). 
**Dostupnosť funkcií závisí od série spotrebičov

Rozšírená záruka na motor invertor

  • Kúpte si u predajcu domácich spotrebičov značky Electrolux spotrebič z uvedených produktových kategórií s motorom typu invertor.
  • Spotrebič najneskôr do troch mesiacov od zakúpenia zaregistrujte cez náš registračný formulár.
  • A získajte tak certifikát rozšírenej desaťročnej záruky.

Nech vám oblečenie vydrží
čo najdlhšie

Zvezte sa s nami na vlne slow fashion a inšpirujte sa našimi tipmi, ako predĺžiť životnosť vášho oblečenia. Poradíme vám ako prať a sušiť rôzne materiály, odstraňovať škvrny a máme aj niekoľko nápadov na oživenie starších kúskov.

Ponorný mixér Create

Otvorte si cestu k ďalším výhodám a odmenám

Zaregistrujte svoj nový spotrebič Electrolux a získajte viac než len prístup k dôležitým informáciám a službám na mieru pre váš spotrebič. Pokiaľ totiž navyše napíšete recenziu, môžete vyhrať ponorný mixér Create.

Obľúbené oblečenie sušte v sušičke

Naše sušičky nielenže neskutočne šetria čas, ale zároveň sú k vašim odevom aj mimoriadne ohľaduplné. Vďaka našej najlepšej technológii si teraz môžete užívať ten neodolateľný pocit hebkej a jemnej bielizne v celom svojom šatníku.